Z Hrdličky se stal podpantoflák! Musí doprovázet svou tenistku po celém světě

Kdo by to byl do toho kluka řekl. Ještě nedávno vymetal všechny večírky, balil vše, co před ním neuteklo a na to, že je zadaný, házel z vysoka bobek. Jenže po vyhazovu z Novy to vypadá, že MICHAL HRDLIČKA (27) zkrotl jako beránek a stal se z něj tenistový partner na plný úvazek!

Své lásce KAROLÍNĚ PLÍŠKOVÉ (24) má rozhodně co vynahrazovat. Po jeho tahu nočními Karlovými Varami bohatou tenistku dost zostudil, když se snažil za každou cenu ulovit nějakou bábovku pro pobavení. Nakonec ho přítelkyně vzala na milost. Jenže tak zdrženliví nebyli v jeho práci a z televize byl vyhozen z minuty na minutu. A nikde o něj už pak zájem nebyl.

Tak si asi řekl, že je čas na to se věnovat novému vztahu. Většinou to bývají ženy, co se vzdají kariéry, aby mohli sportovce doprovázet po celém světě, ale teď je to naopak. .Zbohatlický synek se rozhodl s Karolínou cestovat po turnajích a podporovat ji, takový vlastně muž v domácnosti. Možná ji i balí kufry a zařizuje vše spojené s cestováním, přesně, jak to dělají vydržované paničky.
Ale je pravda, že oběma to svědčí. Karolína zas vyhrává, má důvod k úsměvu nejen díky trofejím. Hrdličku má pěkně pod dozorem a už nebude nikde opilý nabalovat kdejakou šmucku. A i Michal je vysmátý. Konečně může předvést, že i on umí být milující partner a ne jen seladón, co si musí před kámoši něco dokazovat.
Foto: archiv
reklama

reklama