Yvetta Blanarovičová: Mým největším dárkem jsou moji přátelé

Nedávno oslavila narozeniny. Kolikáté? To se u dam jejího kalibru neříká (54), prostě a jednoduše herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová si den užívala naplno. Bavila se, přijímala dárky a přijímala gratulace.

„Jsem strašně moc nadšená. Od rána mi volají lidé a přejí mi k narozeninám a gratulace se mi hrnou i po sociálních sítích. Odtud jdu domů, kde bude rodinná oslava, v pátek mne čeká trošku větší oslava. A který dárek mi udělal největší radost? Nemohu být konkrétní, ještě mi nějaké oslavy čekají, ale už teď mohu konstatovat, že tím největším jsou moji přátelé a to, že mám kolem sebe lidi, kteří mě mají rádi. Asi není nic víc,“ nechala se slyšet Yvetta.

A kromě gratulací dostala na party ve zmíněném baru i věci prozaičtější, než přízeň přátel a fanoušků. Jednak prskající dort a pak i obraz od malířky Anny Karan a řadu dalších dárků.

Popřát jí na Celebrity party a rozloučení s létem přišla řada známých tváří. Dorazila třeba Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou a vnučkou Coco, vnučku Marianku vzali na mejdan i manželé Hemalovi a do třetice se na akci objevil i Jan Filip, syn zpěváků Honzy a Marie Křížových.

„Na večírky je ještě malý, ale vzali jsme ho s sebou a jak je vidět docela se baví a užívá si to tu. Nebudeme tu dlouho, popřejeme a vyrazíme k domovu, ale rádi jsme na tuhle party přišli. Dnes nebudeme muset malému prozpěvovat na dobré usínání, protože i bez ukolébavek se určitě odebere do říše snů i bez našeho zpěvu,“ s úsměvem prozradili téměř jednohlasně oba manželé.

Je ovšem pravda, že následný program by malého Jana Filipa asi rozdováděl a o spánku by nebyla ani řeč. Když hrábla do strun na kytaře Electric Lady nebo po ní zapěl Petr Kutheil, myšlenky na divan při jejich produkci by zaplašili všichni.

Na vydařeném večírku nechyběla ani Štěpánka Duchková. Ta nejenže přišla Yvettě popřát, ale postarala se i o to, aby následný raut plně uspokojil chuťové pohárky hostů. Osobně totiž zkontrolovala, copak že se bude podávat, ochutnala vývar a se spokojeným úsměvem vyřkla ortel: „Noste na stůl. Vše je, jako vždy, super!,“ a tím mohla začít i gastronomická část mejdanu.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama