Wow, tahle kočka se nezdá! Vycházející pěvecká hvězda má zatraceně sexy tělo!

O téhle zpěvačce v blízké i vzdálené budoucnosti hodně uslyšíme. KAROLÍNA TOTHOVÁ (23) je jednou z vycházejících hvězd, které český showbyznys objevil teprve nedávno. Jak je navíc vidět, v jejím případě to zdaleka není jen o hlase!

Brunetka má pořádně našlápnuto. Nejenže studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka, kde se to mezi profesory jen hemží významnými osobnostmi, navíc je zatraceně sexy. Vražedná kombinace. Jak se nám podařilo zjistit v zákulisí týmu, který se o mladou zpěvačku stará, už se o ni zajímají přední čeští producenti a „hitmakeři“. „Ano, je to pravda. Momentálně jsme v jednání s několika zajímavými lidmi. Zatím nebudeme prozracovat, ale bude to velké,“ zaslali nám jako odpověď na náš mailový dotaz.

Uvidíme, kam až se Tothová dostane. Potenciál je opravdu veliký a nejen s mikrofonem v ruce, což dokazuje na fotkách fotografa celebrit Filipa Matušinského. „Focení mě baví, ale určitě to není nic, kde bych se chtěla nějak výrazně prosazovat. Nejsem modelka, to je celkem vtipná představa,“ usmívá se sympatická zpěvačka.

Foto: Filip Matušinský

 

reklama

reklama

Wow, tahle kočka se nezdá! Vycházející pěvecká hvězda má zatraceně sexy tělo!

reklama