Vyvoleným „Autem za stovku“ je Hyundai i10, Charouz získal další světovou značku pro dealerství na Žebráku

Je to projekt, který u nás zatím nemá obdoby. „Auto za stovku“ je myšlenka, která napadla Jana Charouze a za pár dní své existence už si získala řadu spokojených klientů. Od myšlenky k realizaci byly přitom třeba rekordně krátké čtyři týdny. To vše díky firmám Hyundai a FAST ČR a.s. a také díky všem lidem, kteří se na projektu podíleli. Dnes má všech 60 vozů (včetně deseti rezervních) své zákaznky a velká poptávka naznačuje, že by bylo třeba navýšit kapacity půjčovaných vozů. Není se čemu divit. Vždyť získat auto za 99 Kč + DPH na den je něco, co se dá bez nadsázky nazvat revolucí. 

Není náhodou, že za vyvolený vůz byl vybrán Hyundai i10 ani to, že byla také podepsána nová dealerská smlouva mezi Hyundai Motor Czech a společností Exclusive Cars, která patří do portfolia podnikatele Antonína Charouze. Prodejna a servis nového projektu je na Žebráku, kde se dosud pouze opravovaly vozy značky Ford a kde také sídlí světově proslulý závodní team, který vychovává jezdce pro F1. Vše bude samozřejmě zachováno, jen se nabídka rozšíří o další produkt. „Jsme hrdí na to, že jsme projekt Auto za stovku přivedli na svět,“ pochvaloval si Jan Charouz, syn legendárního závodníka. Prvním marketingovým zákazníkem se stala společnost FAST ČR a.s. se svojí vlajkovou značkou Sencor. Vznikl tak největší fleet typu i10 mezi společtností Hyundai Motor Czech a FAST ČR a.s. Autoři projektu přiznali, že byli sami překvapeni, jak se po autech zaprášilo. „S firmami Antonína Charouze spolupracujeme už hodně dlouho a je nám ctí, že jsme pilotními partnery projektu Auto za stovku,“ potvrdil předseda představensva FAST ČR a.s. Ing. Zdeněk Pech. Zároveň dodal, že je s vozy Hyundai velmi spokojen, a proto firma FAST ČR a.s. patří k největším fleet zákazníkům této oblíbené značky, jejíž vozy se vyrábějí v České republice.

Proč padla volba právě na Hyundai i10 nejlépe vystihl ing.Vladimír Vošický, generální ředitel a šéf Hyundai Motor Czech. „Je logické, že si autoři projektu vybrali tento model. Do segmentu přináší nová měřítka z hlediska vnitřního prostoru, komfortu a bezpečnosti, jež snesou srovnání s vyššími segmenty. Hyundai i10 k tomu navíc přidává atraktivní a sofistikovaný design exteriéru a interiéru.“ Hyundai i10 však vyniká i dalšími přednostmi, jako jsou vysoká kvalita, mimořádná hospodárnost a malá spotřeba. „Zároven bych chtěl pogratulovat panu Charouzovi, protože to je největší fleet obchod na na vozy Hyundai i 10, který jsme dosud udělali.“ O zkušenostech zákazníků „Auta za stovku“, mezi které patří i řada známých osobností, budeme brzy informovat. Více informací najdete na www.autozastovku.czwww.hyundai.cz a www.fastcz.cz.

Foto: archiv „Auto za stovku“

reklama

reklama

Vyvoleným „Autem za stovku“ je Hyundai i10, Charouz získal další světovou značku pro dealerství na Žebráku

reklama