Vyvěste bílý prapor: Jiří Langmajer se v padesáti konečně usadil!

Tak v tohle asi nikdo, kdo zná JIŘÍHO LANGMAJERA (50), nedoufal. Rozevlátý lamač dívčích srdcí s neposednou duší dlouhé roky osciloval mezi manželkou – rodinou a milenkami… Stěhování tam a zpátky, mládenecký kutloch, usmiřování se ženou a marně utajované techtle s ADÉLOU GONDÍKOVOU (42) jako na houpačce.

Pravděpodobnost, že se herec usadí a bude sekat dobrotu v partnerství s jednou ženou, byla asi taková, že Miloš Zeman přestane pít slivovici. Ale světe div se – zdá se, že se k tomu Langmajer skutečně dopracoval! Je po uši zamilovaný a prý bezmezně věrný té své jediné. Adéle Gondíkové.

Změnila ho prý právě ona. „Díky Adéle jsem si uvědomil, jak šílený mám styl života a že by to byl brzy můj konec. Ona mě naučila, že si člověk musí také trochu užívat života a vytvořit si pohodové chvíle. Tak nějak jsem se usadil a přeházel priority,“ nechal se slyšet.

Svoji lásku slovy vynáší do nebes. Přede všemi ji chválí a vyznává jí lásku. Jeho srdce hoří jenom pro Adélu. Tleskáme a herečce gratulujeme k neuvěřitelnému výkonu!

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama