Vypasená Štiková nehubne a ztratila zbytky soudnosti! Tohle jí přijde sexy! A co vám?

Tohle je konec! CHARLOTTE ŠTIKOVÁ (19) dostávala výplatu jen za to, že hubne pod dohledem profesionálů. Ano, slyšíte dobře. Nejen že měla výhody ve formě zeštíhlujících procedur na Petra Clinic, VIP členství ve fitku Aquapalace s osobním trenérem, sestavený jídelníček výživovým poradcem, nový iPhone 6S s voláním zdarma a další vychytávky. Opravdu za to brala ještě výplatu. A přes to všechno na to kašle, cpe se a dělá všechno proto, aby jí zůstala váha malého tanku.

Podle našich informací za tři měsíce nezhubla ani celé kilo a úbytky na objemu kolem břicha, boků a zadku jsou jen kolem tří až čtyř centimetrů. Aktuálně má na sobě blondýna prý 44 kilo tuku. Při výšce 165 cm má váhu 92 kg. A to je po třech měsících diety, cvičení a různých procedur opravdu žalostný výsledek.

Charlotte je zřejmě smířená s tím, že hubnutí se prostě nekoná. Blondýnka je evidentně spokojená a cítí se nadmíru sexy. To dokazuje i fakt, že na svém profilu na sociální síti zveřejnila fotku svého mamutího pozadí s lechtivým komentářem: „Veselé Velikonoce. Už se nemůžu dočkat na vyšlehání Pomláskou“.

Mladá exhibicionistka je mistryně kamufláže. Fotky jejího duckface sype jako na běžícím páse, ale vždy vyfocené tak, že není vidět, jaká hrouda sádla se rýsuje pod jejím sexy ksichtíkem (přestože to celý národ ví). Asi jí virtuální obdivovatelé její falešné image na internetu stačí k tomu, aby se jí zvedalo sebevědomí.

Charlotte si nejspíš myslela, že jí všechno spadne do klína samo a že kila nějakým zázrakem zmizí samy od sebe. Její smůla je, že to takhle vážně nechodí. Proto rezignovala a místo toho se vrátila ke své hře na sexy dračici alespoň na internetu.

Tým, který se o ni stará, logicky ztrácí trpělivost. Vypadá to, že sázka fotografa celebrit Filipa Matušinského s vedením magazínu Playboy o tom, že „metráčka“ dokáže dostat na váhu vhodnou pro focení jako Playmate, je definitivně ta tam.

Štiková, na svém profilu navíc poodhalila, jak vypadají její noční nákupy. Vyfotila se totiž „omylem“ u regálu s cukrovinkami a pralinkami. Už se nedivíme, její dietka opravdu stojí za to.

Máte lepší výsledky než Charlotte? Jak jde hubnutí vám? Napište nám do komentářů vaše příběhy a výsledky. Dokažte Metráčkovi, že bez práce nejsou koláče, ale že to opravdu jde, když se chce. A to si představte, dámy, že byste nemusely chodit do práce a hubnout jen ve svém volném čase. Měly byste všechno zadarmo a vaší pracovní náplní by bylo jen a jen bojovat s kily. Kdo z vás by měl o takovou „práci“ zájem? Zdá se vám spravedlivé, že někdo s takovou „pracovní morálkou“ má takové podmínky?

Foto: archiv Aquapalace Praha, Petra Clinic, Herminapress, sociální sítě

 

reklama

reklama