Vojta D má další pecku: Chce Žít tady a teď!

Jeho písničky mají hloubku a když posloucháte pozorně, najdete tam jasný vzkaz. Není to jen obyčejné skládání slov, které se rýmují a ve finále dávají menší či větší smysl. Vojta D patří mezi největší talenty, které současná pěvecká scéna má. Teď vydal nový videoklip Žít tady a teď a fakt stojí za poslech.

Když si pustíte jakýkoli videoklip Vojty Drahoukoupila alias Vojty D, většinou se stanou dvě věci. Pokud jste mladá žena pod dvacet, zřejmě si hluboce povzdechnete a pár minut si představujete, jaké by to asi bylo s tímhle hezounkem randit. Potom si písničku pustíte znovu a zjistíte, že nemá jen hezkou tvář, ale dokonce umí i zpívat. No, a jestli už vám dvacet bylo, zřejmě „dojedete“ song až do konce a až poté přemýšlíte nad nějakou tou schůzku. Trefili jsme se? Možná ne, dobře. 

Kus práce i vztah s misskou

V každém případě Vojta je pro holky jako magnet. Může za to právě ona kombinace vzhledu a umění vyjádřit se písní, aniž by psi v okolí začali svůj vlastní koncert s čenichy k měsíci. Přitom tenhle klučina není na půdě českého showbyznysu žádným vystrašeným zelenáčem. Má už za sebou celou řadu úspěchů stejně, jako románek s misskou Kristýnou Kubíčkovou.

Vojtův nástup na scénu přitom rozhodně nebyl žádným pomalým vyloďováním, vzal to přímým útokem. Jeho účast v páté řadě show Tvoje tvář má známý hlas, ale i videoklipy Chci se rvát či Zeď kolem nás a další jeho fanynky řádně rozvášnily. Teď vydal zbrusu nový videoklip Žít tady a teď a je to zase pecka! Co si o písničce myslíte? Může to Vojta dotáhnout daleko? Posuďte sami…

Na nový videoklip se můžete podívat zde:

reklama

reklama