Vnady českých krásek zakrývala jen pěna vířivky! To jsou kousky!

Jako Venuše z mořské pěny se před zraky užaslých mužů vynořily tři nejžádanější české krásky. Modelky a bývalé české Miss Aneta Vignerová, Nikola Buranská a Gábina Franková ohromily svými vnadami slovenské muže ve vodním ráji v Tatrách.

Sexy krásky vystavily svá dokonalá těla ve wellness centru oblíbeného areálu pod vrcholky Tater. A byla to skutečně podívaná. „Strašně jsem si užila saunové ceremoniály, kdy se na nám věnovaly tři odbornice a ovívaly nás ručníky nebo velkým vějířem. Nikdy jsem nic podobného ještě nezažila a rozhodně si ráda rituál v budoucnu zopakuji. Třeba v zimě. Teď v létě jsem si užila opalování a koupání snad ve dvaceti bazénech, vodní areál v Bešeňové je opravdu obrovský, ani jsem nestihla všechny nabízené aktivity,“ uvedla Česká Miss 2014 Gábina Franková, která se vypravila relaxovat ještě s Anetou Vignerovou a Nikolou Buranskou.

Třiadvacetiletá Nikola odhalila v bikinách svá vylepšená prsa, která si nechala před pár měsíci zvětšit. O úpravě svých předností snila Nikola již dlouho, a tak si sen splnila. Sebevědomí ji zvedli i návštěvníci vodního ráje, kteří z ní nespustili oči. Slovenské sousedy ohromila i devětadvacetiletá Aneta Vignerová. Její perfektně vypracované tělo a okouzlující úsměv ozdobily celé wellness centrum a hlavně vířivku, kde strávila nejvíce času. „Já miluju vodu, všechny vodní atrakce, tobogány a všechny tyhle blbiny. Už jako malá jsem se vždycky do aquaparků nebo na klouzačky těšila. A čím jsem starší, tím víc miluju wellness a hlavně vířivky. Strašně si tam odpočinu a vypnu. Nejradši bych si pořídila vířivku domů, ale do současného bytu se mi asi nevejde,“ dodala s úsměvem Aneta.

Foto: Gino Paradise Bešeňová

 

 

 

reklama

reklama