Víte, kdo je Andrea Bezděková? Nejnudnější Miss v historii!

Taky si marně kladete otázku, kdo že to letos vlastně vyhrál tu korunku krásy? Jestli si nedokážete vybavit tvář, natož jméno, tak se není čemu divit. Šedá myš ANDREA BEZDĚKOVÁ (21) totiž už po třech měsících zapadla do propadliště dějin a její konkurentka ze soutěže NATÁLIE KOTKOVÁ (20) jí suverénně šlape na paty. Ještě aby ne, když o Andree není vidu ani slechu.

Když nenápadná brunetka získala korunku krásy, tak to každému vyrazilo dech, protože byla outsider celé soutěže. Ale tak když už byla teda zvolená, tak sakra kde jí je konec? Buď ona je tak hloupá, anebo PR oddělení celé České Miss pracuje natolik špatně, že se o královně krásy pro rok 2016 nedočtete nikde, i kdybyste se chtěli prokousat celým Googlem.

Jediné, co jsme se vlastně za tu dobu o Andree dozvěděli, tak bylo to, že hned spěchala za plastickým chirurgem, aby jí dal do kupy její zahnutý rypák, ale to je prostě vše. Není to na holku, která by se měla objevovat na těch nejvýznamnějších akcí málo? Ani se nedivíme, že ji nikam nezvou. Je tak nenápadná a nudná, že byste ji i snadno přehlédli.

Stačí doufat, že se trochu vzpamatuje a využije ten rok kralování, jak se má, nebo se budeme těšit na další vítězku krásy, která snad nebude tak nezábavná jako Bezděková…
Foto: archiv
reklama

reklama