Bývalé Miss Lucie Smatanová, Monika Leová, Veronika Chmelířová, Lucie Křížková a Jana Doleželová se v plzeňském West parku společně s herečkou Ivanou Jirešovou, rockeremem Vildou Čokem a producentem Pavlem Plecháčem sešli k nafocení charitativního kalendáře.

Veškerý zisk z prodeje kalendáře bude věnován rodičům pětileté Emičky, postiženou dopravní nehodou dne 5. ledna 2020, u Tlučné na Plzeňsku, kde mimo ní samé byli zraněni další čtyři rodinní příslušníci.

Babička Lenka přišla o celou pravou ruku, u maminky Báry bojovali lékaři celou noc o život s perforací střev a poranění páteře. Přítel maminky Roman a mladší 2,5 letá holčička Vikinka utrpěli vážné zlomeniny a pohmožděniny. Nejhůře pak dopadla právě pětiletá Emička, která při nehodě utrpěla poranění páteře a poškození míchy a je téměř mizivá šance na to, že by ještě někdy mohla chodit.

Celá akce byla podpořena klubem US Cars Friends, který sdružuje majitele amerických vozidel – veteránů, přičemž námět fotografií se nesl ve stylu PIN UP a amerických veteránů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno