Veronika Kopřivová v PROKLATĚ SEXY módu: Jsou tohle snad její poslední žhavé fotky před těhotenstvím?

Stále se o tom hodně spekuluje, ale ještě není nic potvrzeno. Přesto aktuálně naprosto vše nasvědčuje tomu, že bude Veronika Kopřivová brzy těhotná. Proč tomu tak je?

VERONIKA KOPŘIVOVÁ (26) je už delší dobu novou partnerkou Jaromíra Jágra, na což už jsme si tak nějak museli zvyknout. Jenže, ono bude hůře. Florida se totiž do letošního play-off na 99% nepodívá, a proto tak bude moci teplická rodačka konečně realizovat svůj plán.

Ráda by si totiž Jaromíra definitivně přisunula na svou stranu a to formou společného dítěte. Pak už je totiž nikdy nic nerozdělí. Hodně se spekuluje o tom, že právě po této sezóně Jágr v NHL skončí a přestěhuje se do Prahy, kde má již koupený byt ve V-Tower.

Bývalá tanečnice od tyče by se určitě návratu do Prahy nebránila. Přeci jen tu má většiu zlatokopeckých kamarádek a mohla by tak holka učit řemeslu, třeba v baru Kozička ve společnosti pár skleniček Prosecca. Veronika je totiž považována momentálně za královnu zlatokopek, jelikož ulovit Jardu je pořádné terno.

Foto: sociální sítě

reklama

reklama

Veronika Kopřivová v PROKLATĚ SEXY módu: Jsou tohle snad její poslední žhavé fotky před těhotenstvím?

reklama