Veronika Arichteva: První republika je moje srdeční záležitost

Milá a usměvavá, to je herečka VERONIKA ARICHTEVA (29), kterou si množství diváků oblíbilo pro její roli v seriálu První republika. A přitom se v něm vůbec, nebo jen trochu, nemusela objevit.

„Je to tak. Ta jednání probíhala skoro čtyři měsíce. Původně jsem se chystala na nějakou menší roli, ale nakonec to dopadlo tak, že jsem ztvárnila Magdalenu Valentovou-Škvorovou. A díky za to. Role v tomhle seriálu je zatím moje TOP a je to hlavně i srdeční záležitost. Když jsem četla scénář, co všechno v první řadě zažiji a prožiji, občas jsem si i trochu pobrečela. A jsem ráda, že v televizi se objeví i druhá řada První republiky. Budou to příběhy, kdy se z té mé holky stane emancipovaná žena,“ řekla na tiskové konferenci k novým projektům České televize Veronika.

Pokračování přivítal i Jan Vlasák neboli seriálový Alois Valenta. „Nechci toho moc prozrazovat, ale jen zlehka. Vrátím se na statek do Břežan a budu stále takový, jak mne diváci znají, tedy budu dál člověkem, který představuje řád, hodnoty a pevnost díky čemuž občas pomohu rodině z nesnází,“ nechal se slyšet Vlasák.

Kromě První republiky bude pokračovat i seriál Život a doba soudce A. K., nově se na obrazovkách objeví další seriál Inspektor Max s Jurajem Kukurou v hlavní roli a také nový počin režiséra Jana Prušinovského Most. Do vysílání se chystají mj. i další novinky, jimiž budou například čtyři minisérie, každá v odlišném žánru. Její názvy – Vzteklina, pak fantaskní krimi Svět pod hlavou, mysteriózní thriller Jiřího Stracha Krev démona a psychologické drama Spravedlnost.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama