Pivo teklo proudem! Verešová pokřtila CD a pařila skoro až do rána!

Modelky ANDREA VEREŠOVÁ (35) a KATEŘINA VOTAVOVÁ (29) se na koncertu skupiny ISING ukázaly jako neskutečné pařmenky a milovnice piva. Nejprve skoro vypily půllitr piva, kterým měly pokřtít album, a pak si společně na parketu zatancovaly společně s dalšími návštěvníky koncertu.

Obě modelky patří mezi múzy a obdivovatelky kapely, která křtila své debutové album „Chased by Reality“, jež sbírá jednu pochvalnou recenzi za druhou. Andrea Verešová si kapelu oblíbila poté, co poznala jednoho z členů skupiny, který skládal hudbu k reklamním spotům na SodaStream, ve kterých hrála se svými dětmi. Kateřina Votavová zase z filmu Modelky s.r.o., ve kterém si zahrála, a k němuž ISING skládali muziku.

„Hraju si jejich album v autě a je to neskutečná pecka, taková hudba se tu moc nehraje,“ řekla při křtu Andrea Verešová, která dorazila na poslední chvíli z focení, a byla tak vyprahlá, že bez váhání vypila skoro celý půllitr piva, kterým měla album pokřtít, a protože si ťukla s druhou kmotrou desky Kateřinou Votavovou na zdraví, ta se nenechala zahanbit a ukázala, že má slušný splávek. „Co by to bylo za rockový koncert, kdyby se nepilo a netančilo,“ nechala se slyšet Andrea Verešová. S nápadem pokřtít desku pivem přišla Kateřina Votavová: „Rockové album nejde křtít šampaňským, to se musí pokřtít něčím, co k rockové hudbě patří, takže panákem nebo pivem. A protože nám panáků bylo líto, zvítězilo pivo.“

Poté, co obě modelky společně desku ISING pokřtily a popřály kapele, aby svým konkurentům, citujme přesně: „Natrhla prdel!“, odešly do hlediště mezi překvapené diváky a daly se s nimi do tance. Celá akce trvala až do pozdních nočních hodin, a kromě zmíněných modelek se na ní objevili také zpěvačka Karolína Tothová, která s kapelou vystoupila, herci ze seriálu Ulice a blogerka Dominika Myslivcová, která brzy plánuje odstartovat hudební kariéru. Že by tu sbírala inspiraci?

Foto: Tomáš Pánek

reklama

reklama