Verešová: V mém životě nastal zlom!

Byl to večírek, jak se patří. Do restaurace a kavárny Adria přišla včera oslavit narozeniny podnikatelky Růženy Nechanské řada známých osobností. Tou nej, nej byla topmodelka Andrea Verešová.

„Je to moje dobrá přítelkyně a proto jsem nemohla chybět. Ona mi hodně pomáhá v tom, co dělám,
v pomoci potřebným. V mém životě nastal zlom, když jsem se rozhodla, že chci nejen od života brát, ale i něco vracet a dávat. To znamená, že chci dělat smysluplné věci, kdy vím, že mohu něco poskytnout těm, kteří to potřebují, hlavně malým dětičkám ze sociálně slabších rodin. Proto jsem založila svoji nadaci a proto jsem i tady. Nejde jen o příjemný večer, ale i o to, pomoci těm, kteří naši přízeň potřebují. Chci seznámit naše přátele s tím, co dělám a proč jsem založila nadaci Andrey Verešové. Mám skvělou rodinu, bohužel, je i hodně těch, kteří ji nemají. A o tom je moje nadace a tak trochu i dnešní večer. Oslavit narozeniny a přispět na dobrou věc. Tedy spojit příjemné s užitečným,“ nechala se slyšet Andrea.

Popřát oslavenkyni k narozeninám a hlavně jí zahrát její oblíbené skladby přišel i Felix Slováček s přítelkyní Lucií Gelemovou. Ta věnovala Růženě Nechanské grafiku, na které vyobrazila svého partnera.

„Má ráda Slováčkovu muziku, tak jsem jí Felixe ztvárnila, aby měla na dnešek hezkou vzpomínku. Znají se dlouho, a tak kromě hudebního přání, které si pro ni připravil, má i ode mě tenhle malý dárek,“ vysvětlila Lucie. Popřát jubilantce přišel i moderátor Saša Hemala, zazpívala Markéta Mátlová, kterou doprovodil na akci její přítel, nechyběl ani malíř Josef Velčovský s manželkou a řada dalších známých osobností.

Foto: Herminapress

reklama

reklama