Věra Bílá v pořadu Tvoje tvář má známý hlas? Zpěvačka se cítí uraženě!

Tvoje tvář má známý hlas. Oblíbený, divácky velmi sledovaný pořad na Nově. Lidé vždy natěšení usedají k televizním obrazovkám a těší se, jaké známé pěvecké hvězdy herci předvedou.

Ačkoli často jejich výkony hraničí s dokonalostí a dokážou se proměnit v dané interprety,  jak se říká, „i s chlupama“, tentokrát trochu šlápli vedle. Tedy především maskéři. V případě IVANY CHÝLKOVÉ (52), která měla předvádět VĚRU BÍLOU (62).

„Ti maskéři by zasloužili na zadek. Nikdy jsem nebyla tak tlustá. Tohle jsem si nezasloužila,“ stěžovala si Věra po odvysílání s tím, že píseň podle ní Chýlková zvládla skvěle, ale maska se nepovedla a shodila ji. Dokonce se zmínila i o odškodném, které by mohla po televizi požadovat.

Faktem je, že to, co z herečky vytvořili, by snad nemohla být ani vzdálená sestřenice Věry Bílé. Místo splývavých havraních vlasů, rozcuchané hnědé kučery, podivné pudrování a ještě podivnější image ve stylu bezdomovkyně. Není divu, že tohle slavnou rómskou divu nadzvedlo. Utěšovat ji může jen stará dobrá pravda – špatná reklama – také reklama.

Foto: archiv

 

reklama

reklama