Vdova po skladateli Karlu Svobodovi Vendula se ztrácí před očima! Není za tím zákeřná nemoc?

Když jsme na jedné klinice potkali ředitelku Kapky Naděje VENDULU SVOBODOVOU (44), tak jsme jí málem ani nepoznali. Je o snad o polovinu hubenější, oblečení na ní viselo a dokonce byla v obličeji nějaká pobledlá. Až se o ni všichni přítomní strachovali.
Netají nám snad vážnou nemoc, která by dříve oplácanější blondýnku zužovala? „Spousta lidí se mě na to ptá, dost jsem zhubla. Ale opravdu nejsem nemocná, jen jsem šla do sebe a na své postavě makám, hodně cvičím a celkově víc sportuji. Vlastně za svou štíhlou linii můžu poděkovat hlavně svému manželovi Pepovi, který mě k tomu dokopal,“ prozradila se smíchem Vendula, která má teď postavu jak dvacetiletá holka. Není se čemu divit, když si vzala mladého zarytého sportovce a kulturistu JOSEFE PIZINGERA (27), se kterým už neobráží mejdany, ale fitka či divokou přírodu.
Ale nevzala si toho na svá ramena přeci jen moc, když její tělo nebylo zvyklé cvičit? Moc zdravě nevypadala. „Jsem spíš unavená, jak se střídá to počasí, ale jinak mi spíš lidi říkají, že jsem omládla. Ještě aby ne, když mám dokonalého a mladého muže,“ zasmála se vdova po skladateli Karlu Svobodovi. Ta se netají tím, že by chtěla s Pepou miminko, ale stále se nedaří. „Vše nechávám na přírodě,“ nechtěla se o této otázce bavit. Jenže by si měla uvědomit, že když bude mít podváhu, tak otěhotnění bude o to ještě víc obtížnější. Takže by měla k tomu sportování i více jíst.
Foto: archiv
reklama

reklama

Vdova po skladateli Karlu Svobodovi Vendula se ztrácí před očima! Není za tím zákeřná nemoc?

reklama