Vašek Noid Bárta: Zatím u mě platí – kozel zahradníkem, ale makám na sobě!

Uronil slzu, lehce si přiťukl šampáňem, rozdal pár polibků, vystřídal v objetí řadu kolegyň, ale i kolegů. VÁCLV NOID BÁRTA (35) se s partou, která „dělala“ úspěšný muzikál Lucie, větší než malé množství lásky rozloučil se stejným dojetím, s jakým se loučil s diváky při derniéře téhle pecky.

Je jasné, že bylo na co vzpomínat. „To je život, něco skočilo, něco začíná. Teď mě čeká hlavní mužská role v muzikálu Bonnie and Clyde. Ovšem ještě předtím, volno a prázdniny. A ty si letos chceme s manželkou užít.“ Nejdříve se páreček zamíříme tak trochu polopracovně do Chorvatska. „Gábinka tam bude fotit a pak nasedneme na loď a vyrazíme na moře. Poprvé chceme udělat takový radikální řez. Pojedeme bez Terezky a uvidíme, jak to zvládneme bez ní a jak to ona zvládne bez nás. Hlídat budou babičky, které jsou šikovné, a určitě všechno proběhne v pohodě. Ale myšlenkami stejně budeme každou chvilku u naší malé,“ vysvětlil Vašek.

Ovšem dovolená nebude u Bártů, nebo přesněji řečeno, pro Noida jen oddechovka. Vašek je údajně i zdatným zemědělcem, což dokazuje na své zahradě. „No, to zdatným bych netvrdil. Spíše pro mě platí, že udělali z kozla zahradníka, ale makám na sobě a pokroky jsou viditelné. Pomalinku se mi daří, a na to jsem patřičně hrdý, vybudovat anglický trávník, nebo zatím spíše trávníček. Nikdy bych nevěřil, že z toho bahna a měsíční krajiny, která u našeho domu původně byla se dá něco vykřesat. A dá. Něco zeleného se začíná klubat. Sice nesměle, ale je to tam. A už kupuju sekačku, abych byl připraven na budoucí úpravy,“ informoval zpěvák.

Tráva je sice parádní podklad na ležení a opalování, ale co zeleninka, tou pěvec opovrhuje? „V žádném případě. Ta prostě musí být. Mám zasazenou mrkev, kedlubny, ředkvičky, od fan klubu jsem dostal i něco ovoce v podobě angreštu, který hned zaseju. Ovšem pozor, na farmářských trzích své výdobytky prodávat nebudu. Pěstuji zeleninu a ovoce jen pro vlastní rodinu! Takže zájemci, máte smůlu,“ kategoricky, ale s úsměvem dodal Vašek Noid Bárta.

Foto: Herminapress

reklama

reklama