Vašek Noid Bárta: Já a Dasha? Paráda, vztah nám klape!

Jako milovník a milenec je určitě bez bázně a hany. Své city dává nepokrytě najevo, i když mu při nich sekunduje celé divadlo. Prostě VAŠEK NOID BÁRTA (35) si svůj nový vztah s kolegyní Dashou užívá.

Žádná nevěra se však nekoná, i když…„To je pravda. Je to paráda a klape nám to, ovšem jen na jevišti. Předpisují nám to role, takže není, co řešit. Jinak jsme samozřejmě přátelé a každý máme své soukromí,“ řekl po premiéře očekávaného muzikálu Franka Wildohorna, Dona Blacka a režiséra Antonína Procházky Bonnie and Clyde v Hudebním divadle Karlín Vašek.

„Je to skvělé dílo a všichni si ho užíváme. Hrozně jsem se na roli Clyda těšil. V tomhle muzikálu on není jen zabiják, ale spíš takový dareba, a to se mi líbí. Bonnie and Clyde má napětí a také vtip a já věřím, že se představení bude líbit,“ nechal se po děkovačce slyšet Bárta, který se bude v hlavní mužské roli střídat
s Martinem Písaříkem.

„Já nejsem extra velký tanečník, ovšem musel jsem zvládnout i ladné pohyby. To Martin, ten je dá hravě, takže je mým kritikem a poradcem. Doufám, že pod jeho vedením se budu „baletně“ vzdělávat, mé taneční variace se budou neustále lepšit a jednou, možná, překvapím i v nějaké taneční soutěži,“ dodal s úsměvem Vašek Noid Bárta.

V podobné duchu hovořla i jeho divadelní milenka Bonnie, neboli Dasha. „U mě spokojenost. Muzikál je určitě skvělý a divákům se při premiéře viditelně zamlouval. A co říkám na parťáka Clyda? Je fajn a potvrzuji, že nám to na scéně docela jde,“ uvedla Dasha. Na premiéru, v níž se mj. představili i Bohouš Josef, Jitka Schneiderová, David Kraus a celá řada dalších známých herců a zpěváků dorazili, coby diváci, třeba Daniela Šinkorová, Míša Nosková, Zdeněk Barták a mezi lid se přišlo podívat i několik politiků.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama