Ups, Agáto, to jako fakt? Hanychová se marně snaží vzkřísit zašlou slávu

Když se v roce 2005 stala II. vicemiss České republiky, dá se říct, že jí svět ležel u nohou. Ani ne tak díky korunce, ale proto, že jí dvakrát nezáleželo na vlastní pověsti a byla schopna udělat cokoli, jen aby se dostala do hledáčku médií. Nelze to zatracovat, byl to její styl, nutno říct, že úspěšný. Ovšem ta doba je dávno pryč. Dnes je z Agáty jen stín dračice a holky „pro všechno“. Ona to ale zřejmě zatím není schopna přijmout.

Kdo dnes nevládne sociálními sítěmi, zejména pak Instagramem, jako by nežil. Pro známé osobnosti je „život“ tam v podstatě povinností. A kdo v tom umí chodit, může slušně vydělávat. Vlastně je to byznys jako každý jiný – lepší vyhrává – v tomto případě má více followerů a logicky i peněz z nejrůznějších spoluprací. Pro Hanychovou je to ale tak trochu španělská vesnice. Ne, že by se nesnažila, to jí nelze upřít. Postuje příspěvky, sem tam i komunikuje s fanoušky. Ale není to zkrátka ono. Místo humoru a nadhledu se často vkrádá trapnost a upjatost, místo propagace výrobků nebo zboží ho spíš lidé začnou nesnášet, protože prostě Agáta…

Když si ji srovnáte s úspěšnými influencery z řad celebrit, jako je třeba Leoš Mareš, Monika Bagárová, Ben Cristovao a další, nemůžete se zbavit dojmu, že v případě Hanychové je vše tak nějak umělé. Nevěříte jí, že to, co píše a sděluje veřejnosti, je pravda a ona se s tím ztotožňuje. Zase – nelze jí to příliš vyčítat, tuto schopnost musí mít člověk v sobě. A Agáta ji bohužel nemám. Nakonec, u ní to bylo vždycky „já, já, já“ a až pak všichni ostatní. Toto je vlastně jen důsledek.

Foto: Herminapress

reklama

reklama