Největší zlatokopky baví internet. Rodina Perkausové v diskusích perlí!

Před pár dny jsme vyhlásili anketu o největší zlatokopku českého showbyznysu. Sami jsme netušili, jakou lavinu tím spustíme. Ale to je jedině dobře! Ať si národ sám zvolí, kdo je opravdovou „vysavačkou“ bankovních kont a sběratelkou luxusních dárečků.

Na prvním místě je podle našeho názoru zaslouženě GABRIELA PARTYŠOVÁ (37). Druhá je Barbie, která se mezi zlatokopky moc nehodí. Na kontě zatím nemá žádného oškubaného milionáře, ale budiž…

To, co se odehrálo dál, tedy raketové dotažením EVY PERKAUSOVÉ (21) na třetí místo, je kapitolou samo pro sebe. Do diskuse pod článek se totiž zapojila téměř celá Evy rodinka. Bouřlivé hádky Eviny nevlastní sestry Moniky Kubové a její dcery s dámou, o níž Monika spekuluje, že je Evinou matkou, baví celý internet. V éteru tak létají různá drsná obvinění a další veselé historky. Od té doby Perkausové procenta v anketě raketově stoupají.. Dotáhne se až na druhé místo?

Hlasování, které probíhá ZDE, bude ukončeno ve čtvrtek 18. února. Máte tak posledních pár dní, abyste s pořadím něco udělali. Necháte mimo stupně vítězů takové vyhlášen hvězdy jako Mesarošová, Ochotská nebo Verešová nebo je ještě stihnete katapultovat do nejlepší trojky?

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama