Tři vyhozené zlatokopky: Umřou hlady nebo už mají plány, co dělat dál?

Včera jsme vás informovali o tom, že tři zlatokopky a blogerky přišly o práci. Moc se sice při psaní pro jeden web nenadřely. Ale alespoň měly kamufláž a mohly to kdykoli vmést do tváře všem, kteří se jim posmívali, že parazitují na bohatých frajerech. Jak už je však naším zvykem, šli jsme ještě o něco dál.

Zajímalo nás, jak na to tyto tři dámy zareagují. Budou zatloukat, dělat mrtvé brouky nebo se ke všemu postaví čelem? Vlastně se stalo všechno, co jsme právě popsali! ORNELLA KOKTOVÁ (23) si z toho žádnou těžkou hlavu nedělá. „Svět nekončí. Nastupuju kariéru herečky a určitě se někde najde prostor, kde budou mít o mé názory zájem. Navíc připravuji pilotní díl vlastního televizního pořadu, takže mám dost práce. A nejdůležitější je pro mě samozřejmě zdraví mé rodiny.“

To DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) celou věc pojala jako jednu velkou show. Ostatně, co od české Barbie čekat? Jestli něco umí dokonale, tak z čehokoli udělat své plus, i když jde o vyhazov z práce. Ne náhodou ji na sociálních sítích sleduje přes 100 tisíc fanoušků. Dokonce se tam pochlubila pugetem, který čítal 101 růží. Podívat se můžete ZDE„Nevím, kdo mi to poslal. Ale je to samozřejmě úžasné, něco takového se nestává každý den,“ usmívala se viditelně zaskočená blondýnka. To, že nemá strach z budoucnosti a rozhazuje penízky dál, dokazuje i fakt, že ve svém novém videu, které je natáčené přímo z jedoucího auta, se na Facebooku chlubí tím, že si pořídila novou sportovní kameru GoPro, a že se nabídky nabídky jen hrnou. Můžeme tedy předpokládat, že o téhle růžové blondýně ještě uslyšíme.

Zcela jinak se ke „kauze“ postavila NELA SLOVÁKOVÁ (26). Na dotazy redakce nereaguje a dělá, jakoby se jí to netýkalo. Na sociálních sítích dokonce vyjádřila názor, že o vyhazovu z redakce nic neví, ale že je stejně za vodou. Prý má v Brně kavárnu, která jí vynáší víc, než potřebuje. Tak uvidíme, která z nich se z toho oklepe nejlépe.

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama