TOP 5 nejúspěšnějších zlatokopek! Která je nejlepší?

Mají peníze, ale nevydělaly si je. Po jejich boku totiž stojí bohatí muži. Dokázaly si je omotat kolem prstu a pojistit si je sňatkem, dítětem nebo rovnou obojím. Právem těchto pět žen patří mezi nejúspěšnější zlatokopky českého showbyznysu.

GABRIELA PARTYŠOVÁ 
Není natolik hloupá, aby boháče střídala jako Casanova milenky. Gabriela Partyšová to nemá zapotřebí. Vždy se chytne na jednoho a toho se drží, dokud ho neoškube a nevysaje jako Dracula svoji oběť. Prvním byl podnikatel Josef Kokta. Pověsila se na něj ještě v době, kdy byl byznysman na vrcholu. Pojistila si ho svatbou a synem Kristianem. Jenže ouha, nebohý mužík udělal pár osudových chyb a prakticky o všechen svůj majetek přišel. Byla to jen náhoda, nebo šlo o chytrou hru Gábiny a jejích přisluhovačů? V každém případě se od něj bývalá moderátorka Top Staru otočila jako od špinavých fuseklí. Nebýt Kokty, nebyla by nic, neměla by svoje CD ani angažmá na Nově. Znamenalo to pro ni něco? Absolutně ne.

Zlé jazyky dokonce tvrdí, že jistá skupina lidí na Koktu Gábinu nasadila. Tito lidé údajně chtěli, aby šel podnikatl ke dnu s končil s holou zadnicí. Buď jak buď, nakonec se tak oprabdu stalo. Partyšová ho sosala, dokud mohla. Pak šla o dům dál, našla si mnohem lukrativnější „oběť“ – současného manžela, bohatého podnikatele Daniela Farnbauera. Randila s ním necelý rok a bum, přišla veselka. Ještě předtím páreček stihl luxusní dovolenou po třinácti karibských ostrovech, celková suma se vyšplhala na několik milionů. Boreček si to však určitě může dovolit. Konta má hodně tučná. Uvidíme, jestli ho za čas postihne stejný osud, jako Josefa Koktu. Ten podle našich informací skončil v exekuci. Chudák.

ANDREA VEREŠOVÁ
Vždycky měla nosánek trochu nahoru. Co se týká vztahů, tak jí to ale rozhodně pomáhalo. Nešla by do frajera, který by neměl jistou úroveň, pod kterou slovenská kráska nehodlala klesnout. Jejím největším úspěchem bylo rozhodně sbalení Jaromírá Jágra. Se slavnou osmašedesátkou žila v zámoří a pomalu ale jistě se připravovala na život hokejové manželky. Určitě měla našlápnuto, aby ho k oltáři dohnala. Jenomže se proslýchá, že rezolutně proti byla hokejistova maminka. A jak známo, přes tu vlak nejede, natož nějaká vítězka Miss.

Šla tedy po další kořisti. Tou byl tehdejší manažer hokejové reprezentace Zbyněk Kusý. Prý spolu byli na dovolené v USA a byli viděni ve Špindlu. Oba vztah popírali. Neminul ji ani známý sběratel skalpů modelek Daniel Vrljičák. Z chlápka se však nakonec vyklubal podvodníček a Andrea mu nemohla přijít na jméno. Pak však konečně přišla vysněná zlatá rybka v podobě právníka Daniela Volopicha. Právník se do ní zbláznil a dal jí vše, co si přála. Hodně peněz, život v luxusu a rodinu. Parádní svatba okouzlila Česko i Slovensko.

LUCIE ŠLÉGR KRÁLOVÁ
K dobru jí lze přičíst, že nikdy neplnila média malichernou vztahovou peripetií. Když už, tak to stálo za to. S trochou nadsázky by se dalo dokonce říct, že Lucie měla na chlapy velkou smůlu. Ovšem než se do ní zakoukal olympijský vítěz z Nagana Jiří Šlégr a ona ho velmi chytře odtáhla od rodiny. Posuďte sami. Miss ČR z roku 2005 byla ve finále soutěže krásy už rok předtím. Jenže těsně před finále ji postihla tragédie, když jejího přítele Václava Krejcárka zastřelila expartnerka v jeho kanceláři. Zhroutila se a do finále nenastoupila.

Nakonec se však oklepala a stala se nejkrásnější dívkou republiky. Ruku v ruce s tím přišly i nabídky od zazobaných chlapíků. Ona si však vybírala, nešla s každým a nikdy tak neměla nálepku „dávačky“. Počkala si na zlaté vejce v podobě podnikatele Zdeňka Kaufmanna. Romantická svatba na Štiříně byla něčím, co se vidí málokdy. Jenže už tenkrát se začínalo šuškat, že ji byznysman podvádí, kde jen může. Z idylky se stává peklo a následoval rozvod. Lucie však nelenila, když políčila možná na ještě macatější rybičku. Její obětí se stal hrdina českého národa, populární „Guma“. Pravdou je, že ani nemusela vynaložit velké úsilí, aby ho dostala od manželky. Vztah Šlégra a Kateřiny šel totiž tak jako tak do kopru. Prsatá modelka si tak momentálně konečně užívá bohatství a nejspíš i bez partnerových nevěr. Není to ráj?

VERONIKA KOPŘIVOVÁ
Většinou se říká, že si muž vybírá všechny holky jak přes kopírák. A Jágr tohle pravidlo opravu potvrzuje. Jeho láska Veronika Kopřivová, se kterou žije na Floridě, je jak dvojče Inny Puhajkové z doby, kdy s s hokejistou začínala a měla ještě blond vlasy. Obě mají tvář jak panenky, plavé vlasy, nesmělý úsměv. Jenže se nenechte mýlit, zdání klame. Jsou to pořádné dračice a to prý Jardu dost vzrušuje.

Za Veroničiným nevinným pohledem dříme vášeň, nezkrotnost a touha po luxusním životě. Ze zapomenuté modelky Kopřivové stala vyhledávaná tvář pro různé kampaně. Po kadeřnici z Teplic, která prý prošla postelí mnoha sportovců, u kterých se však nikdy neuchytila na delší dobu, do seznámení s Jágrem neštěkl ani pes. Teď už je to však jiná písnička. Přeci jen, být Jágrova přítelkyně, to už něco znamená a v showbyznyse se na to slyší. Nyní už jen zbývá si hokejistu pojistit miminkem. Kopřivová trne, aby Panteři nepostoupili do play-off. Pak by se na tom dalo zapracovat velmi brzy…

DOMINIKA MYSLIVCOVÁ
Možná ve svém dolování zlatých žil není tak viditelná, jako její kolegyně. Nicméně to neznamená, že by neměla úspechy. Možná právě naopak. Se svými úlovky se veřejně neprezentuje, protože má dost rozumu na to, aby věděla, že by jí při nějakém praní špinavého prádla v médiích zlatá rybka rychle uplavala. Takže se navenek snaží všechny přesvědčit, že si na vše vydělává sama. Faktem je, že je jednou z mála, která by se zřejmě sama slušně uživila. Na youtube patří k nejsledovanějším celebritám u nás, její profily na sociálních sítích sledují miliony lidí a tím pádem jí známé firmy rády zaplatí za propagaci.

Špatně na tom není ani s pěveckou kariérou, kde s ní spolupracuje například i Michal David. Dá se tedy říct, že platinové kraditky má jako takový příjemný bonus. Ostatně, tomu se odolává dost těžko. Myslivcová si tak v klidu jezdí záoceánskou lodí po Karibiku, léta do exotických destinací na dovolené a prostě si žije jako v pohádce. Pro každou zlatokopku je to splnění snu.

Foto: Herminapress

[yop_poll id=“1″]

 

 

reklama

reklama