TOP 12 zlatokopek českého showbyznysu! Hlasujte, kdo je nejúspěšnější „vysavačkou“ peněženek!

Říká se, že české a slovenské holky patří k nejkrásnějším na světě. Buď jak buď, jedním velkým talentem oplývají. Dokáží z chlapů vysávat v podstatě všechno, dokud se jako pijavice nenabaží, neodpadnou a nepřeskočí na jiného vola. Pardon, frajera. Které kočičky jsou však v tomto ohledu obdařeny mimořádným umem? Hlasujte, máte na to týden. Pak vám jednotlivé zlatokopky představíme jednotlivě. A pokud si myslíte, že v naší anketě někdo chybí, napište nám tip na redakce@vipbulvar.cz!

Andrea Verešová
Andrea Verešová

Andrea Verešová (35)

Slovenská Miss z roku 1999 by s žádným chudákem nikdy nechodila. Zdálo se, že její vášeň k luxusním kabelkám a zlatým lyžím nejlépe uspokojí slavný Jaromír Jágr. Jenomže ji včas prokoukla jeho maminka a hokejka ji poslala zpátky do Evropy. Modelka však nelenila a políčila možná ještě zajímavější pastičku, která sklapla právě ve chvíli, kdy v ní mlsal známý vlivný právník a lobista Daniel Volopich. Tučnou (myšleno finačně) kořist už šikovná Andrea nepustila.


 

Michaela Ochotská
Michaela Ochotská

Michaela Ochotská (31)

Její nejzářivější dny už jsou ty tam. Z nicky se přes roli v Pojišťovně štěstí vyšvihla až do moderátorského křesla hlavních zpráv na Nově. Říká se, že to vzala přes tolik postelí, že by na to nestačil ani jeden průměrný hotel. Vypadalo to, že hlavní obětí bude podnikatel Michal Exner. Jenomže panáčkovi se v byznyse přestalo dařit, přišel o část majetku a to už Míše nevonělo. Románek s Tomášem Ujfalušim také nevyšel, a tak zakotvila u tenisty Lukáše Rosola. I když nepatří mezi světovou top špičku, její chutě dokáže uspokojit. Chytrá Ochotská si ho navíc pojistila synem.


 

Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová (30)

Její vztah k penězům je více než vřelý. V kuolárech českého showbyznysu se o ní vyprávějí hotové legendy a říká se, že pro prachy je schopna udělat úplně všechno. Ona se tím navíc ani příliš netají, nedělá ze sebe chudinku. Budiž jí to připsáno k dobru. Jen namátkou můžeme jmenovat její vztah s Italem Antoniem Tornagem, majitelem diskotéky Sašou Vachem nebo třeba „dědečkem“ Petrem Ptáčkem. Domča však nikdy neodcházela s prázdnou. „Vydělala“ si na nová prsa, auto i byt. Šikovná dcérečka.


 

Michaela Štoudková
Michaela Štoudková

Michaela Štoudková (30)

Tahle holka má smůlu. Ač se snažila sebevíc a vlezla do postele komukoli, kdo měl alespoň pár mega na kontě, stejně se nikdy nastálo neuchytila. Není se ale vlastně čemu divit. Kočka, které se začalo přezdívat „matrace Štoudková“ obšťastnila prakticky celý hokejový a fotbalový nároďák. Vypráví se, že dala každému, kdo si o to řekl. Pak zabrousila ze sportu do jiného oboru a chvíli randila například s Jankem Bartoškou, synem ředitele karlovarského filmového festivalu. Možná to je ale jinak a nikdy jí nešlo o prachy, ale jen o kvalitní sex. I když…věříte tomu?


 

Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková

Gabriela Dvořáková (27)

Před pár lety patřila mezi členy tzv. zlaté mládeže a v posteli se jí to střídalo jako na běžícím páse. Modelingem nikdy moc neprorazila, a tak na sebe upozorňovala alespoň slavnými vztahy. Vlastně oni to moc vztahy nebyly, spíš románky bez větších šancí na úspěchy. Na druhou stranu je u ní možná dobré zmínit, že nepatřila mezi klasické zlatokopy. Prostě má jen ráda peníze a proto by k sobě nikdy nepustila chudáka. Leoš Mareš by mohl vyprávět, o kolik mu brunetka zmenšila konto. I milionářský synek Jakub Malina jí padl za oběť, ale nakonec skončil u Elišky Bučkové. A tak se Gabča uhnízdila u Bučkové ex Vaška Bárty. Dobrá partie. Noid už jí postavil dům a běhá okolo ní jako poslušný pejsek. Ona si ho pojistila potomkem.


 

Aneta Vignerová
Aneta Vignerová

Aneta Vignerová (28)

Jakmile vyhrála Miss, hned si nabrnkla zazobaného podnikatele. Kamil Bahoun byl na rozjezd ideální. Kabelky, hadříky, dovolené, šperky. Létalo to ve velkém. Pak přesedlala na Davida Krause, který byl možná mediálně známější, ale jeho konto nebylo zdaleka tak tučné. Ani rodina Krausů ji příliš nebrala. Jako jedna z mnoha si políčila na Tomáše Ujfalušiho, ale fotbalista i tentokrát dokázal, že má na place velký přehled. Párkrát jí zaplatil letenku do Madridu, kde tenkrát válel za místní Athlético, a pápá holčičko. Modelka se tak spokojila s méně slavným i bohatým fotbalistou Michalem Zemanem.


 

Eva Perkausová
Eva Perkausová

Eva Perkausová (21)

Kometa českého showbyznysu je také poměrně šikovná. Všechno začala s bývalým automobilovým závodníkem a byznysmanem Antonínem Charouzem. Ten ji vytáhl z ničeho až k moderování Top Staru, udělal z ní známou celebritu a zahrnoval ji dárky. Ona se však zachovala naprosto klasicky. Když si myslela, že má všechno, tak si začala s manželem své sestry. Charouz na to přišel a dal jí kopačky. Eva navrch přidala několik nesmyslných lží do médií, když tvrdila, že Charouze vlastně nezná. Svěřila se do péče podnikatele Karla Kuby, který jí pak nasadil parohy a rozešel se s ní. Jen tak mimochodem si střihla románek s fotbalistou Václavem Kadlecem a pár dalšími sportovci. Říká se, že neostrouhali ani různí producenti a režiséři. Zatímco od Charouze a Kuby měla alespoň luxusní věci, od dalších postelových sparingpartnerů může být ráda, že nechytila něco jiného. Oni kluci mají rádi známé kočičky, tím spíš, když mají pěkná prsa a hezkou tvář, ale platit za to nechtějí. Eva má navíc problém s maminkou, která ji „kočíruje“ na každém kroku. Ujala se jí jako managerka v tom správném slova smyslu, když ji už v patnácti letech odvedla do Playboye. Jeden producent dal také Evě super roli ve filmu Kamenák. Za co asi? Momentálně se spekuluje, že má Eva strach, že ji vyhodí z Primy, protože její pořad má malou sledovanost. Proto prý rozjela udržovací vztah s režisérem Adrianem Stojkovem, který je známý s tím, že má hned několik vztahů najednou.


 

Gabriela Partyšová
Gabriela Partyšová

Gabriela Partyšová (37)

Tohle je vůbec zajímavá postavička českého showbyznysu. Příjemné vystupování, dobrá figura. Navíc to vypadá, že není úplně hloupá. A tak někomu nemusí jít dvakrát pod vousy, že také soutěží o titul největší zlatokopky. Jenomže to, co provedla s Josefem Kotkou, by možná stačilo na samostatnou kategorii. Říká se totiž, že když s ním začala chodit, což bylo v době, kdy se podnikatel ještě topil v penězích, dostala od jisté skupiny lidí jeden jediný úkol: oškubat ho! To se jí nakonec podařilo a chudák Kokta skončil pomalu na dlažbě. Nastartoval jí slušnou kariéru, pomohl jí vydat několik singlů, které sice nikdo neposlouchal, ale to je ve finále úplně fuk. Zdá se, že Gábina je na tyhle věci dost šikovná. Její život už je však dnes jinde. Nedávno se vdala za bohatého podnikatele Daniela Farnbauera. Otázkou je, co za tím vším je. Opravdová láska? Peníze? Vidina pohodlného života? Všechno dohromady? A čeká ho snad podobný osud jako nebohého Koktu? Ten si teď zkouší roli z filmu Princ a chuďas, hraje toho druhého. Dlužno říct, že všechna čest princezně Ornelle, zatím svého Pepu nedala. I když ho Partyšové přebrala, když si s ní Pepa začal psát na sociálních sítích, udělala vlastně záslužnou věc. Kdoví, jak by to s Koktou jnak dopadlo. Takhle má alespoň nějakou jistotu a vlastně pohodlný život. Partyšové se také splnilo to, po čem toužila, všichni tak mohou být spokojeni. I když na minulosti leží velký stín…


 

Lucie Králová
Lucie Králová

Lucie Králová (33)

Modelka s největším přírodním poprsím si nabrousila drápky a vyrazila na lov. Její kořistí se stal majitel koupeného titulu JUDr. „miliardář“ Zdeňěk Kaufmann a páreček společně vypadal jako kráska a zvíře. Což správné zlatokopce samozřejmě nevadí. Ta má kůžičku dostatečně silnou, aby to zmákla. Jenomže to mělo drobný zádrhel. Kaufmann nepatřil mezi chlapy, kteří by se z ní posadili na zadek. Našel si ještě jiné kočičky a Lucinka najednou hrála druhé housle. Někdy i třetí a čtvrté. Přestalo se jí to líbit, dobře věděla, že najde adekvátní náhradu. Podařilo se jí to v podobě olympijského vítěze z Nagana Jiřího Šlégra.


 

Nikol Moravcová
Nikol Moravcová

Nikol Moravcová (28)

Snaží se holka, snaží. Ale stále ne a ne narazit na pořádnou zlatou žílu. Expartner Agáty Prachařové Šíša nebo moderátor Petr Vojnar fakt nejsou partie, na které by mohla být pyšná. Ti by ji vzali na dovču do Beskyd, ale rozhodně ne na Bali. Nikol však stále věří a tajně doufá, že se to podaří. Čas však běží neúprosně. Rádoby moderátorka tak neustále obráží party s detektorem na boháče a každý rok si dává stejné předsevzetí. Tentokrát už to musím dokázat! Prý také dost závidí zlatokopecké uspěchy Evě Perkausové, s níž hrála ve filmu Modelky s.r.o.


 

Nela Slováková
Nela Slováková

Nela Slováková (25)

Vyloupla se odnikud. Jako jedna z mnoha je produktem reality show, v jejím případě je to vítězství v hotelu Paradise. Pár měsíců jepičí slávy a konec. Kdyby nepsala moudra pro jeden webový portál, nejspíš už by se na ni zapomnělo definitivně. Ze soutěže si odnesla 50 tisíc eur a užívala si. Dubaj, Mallorca atd. Všude vrtěla zadečkem, nechala si udělat umělá prsa. Jednu chvíli prý dokonce prodávala fejky kabelek a bot známých značek. Co se frajera týká, tak se žádný velký zásek nekonal a zdá se, že už to Nela vzdala. Vymetá různé soutěže, ale na tu správnou zlatou žílu ještě nenarazila.


 

Dominika Myslivcová
Dominika Myslivcová

Dominika Myslivcová (21)

Případ sám pro sebe. Internet zásobuje svými nesmysly už pěkných pár let a jak to vypadá, je to celkem výdělečný byznys. Dominika evidentně vsadila na růžovou. Naivní holčičky jí její rady žerou a mají ji za idol. Ona se obklopuje luxusem, kterým se ráda chlubí. Na soukromí si dává velký pozor, aby se náhodou nenarušila její image. Přesto sem tam něco prosákne. Jako když sbalila ženatého amerického doktora Michaela Shindleho a pak s ním vyrazila na nákupy do Pařížské. Následně ji chlapík vzal do hotelu Mandarin v New Yorku, což je vyhlášené místo, kam si ženáči berou své společnice. Tak kdo ví, jak to s ní je… a jak dlouho bude ta růžová barva fungovat.

 

Hlasujte:

[yop_poll id=“3″]

 

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama