Tohle tělo vystavuje Švantnerová v Maroku! Domorodci jsou z ní úplně mimo!

Missí korunku už sice předala své následovnici, NIKOL ŠVANTNEROVÉ (23) je však stále všude plno. Možná dokonce ještě o něco víc, než když měla svůj rok kralování. Ono je to logické. Konečně si může alespoň trochu dělat co chce a nezasahuje jí do toho šílená smlouva ze soutěže krásy.

Jasně, ještě nějaký ten rok bude pod „dohledem“ a bude muset plnit spoustu nesmyslných poždavků. První rok je však nejhorší, dnes už z ní to nejhorší přeci jen spadlo. A tak si může mimo jiné užívat i zaslouženého odpočinku. Sexy modelka vyrazila do Maroka, což je pro místní domorodce znamení, že mají vyrazit na lov. Je to stejné, jako když se v pražské ZOO narodí nová opička. Také ji všichni chtějí okukovat a chtěli by se s ní pomazlit.

Na druhou stranu se není co divit, že je Nikol středem pozornosti. Štíhlá postavička, hezká prsa a obličej, který svádí k lecčemu. Maroko není sice klasickou africkou zemí, i tam ale moc důvodů k radost v poslední době nemají. Tak když přijede nějaká modelka z Evropy, je to alespoň nějaké rozptýlení.

Foto: Facebook

reklama

reklama