Tohle tělo je stále volné? Martina Pártlová láká muže na své vylepšené vnady a je to dost žhavý pohled!

Je to už několik let, co se nějaký muž objevil po boku sympatické zpěvačky MARTINY PÁRTLOVÉ (36). Sama neví, co dělá špatně a ráda by už konečně skončila v láskyplné náruči a plánovala rodinu a budoucnost. Láká budoucí nápadníky opravdu vehementně a na dost vyzývavé fotky.

Martina moc dobře ví, že už jí biologické hodiny dost tikají a byla by ráda, kdyby nakonec nějakou tu rodinu založila, ale zatím se jí moc nedaří. Nepotkala nikoho, kdo by za to stál a byla by ochotná se nové lásce podřídit.  Ale ví, že bude muset ze svých vysokých nároků slevit, jestli nakonec nechce skončit jako stará panna obklopená kočkami.

Zatím se teda soustředí na kariéru a daří se jí, jenže i když má spousty přátel a skvělé kamarádky, tak ví, že chlapskou náruč to zpěvačce nenahradí a už by byla ráda, kdyby se nějaký ten princ našel. Přeci jen její parťačky Nikol Štíbrová a Veronika Arichteva jsou zadané, takže ona je jediná v partě jako kůl  v plotě. Proto se možná snaží přes sociální sítě lovit, kde se dá. Jen se sami můžete podívat na sexy tělíčko této blondýnky, která by za ten hřích stála

Foto: archiv
reklama

reklama

Tohle tělo je stále volné? Martina Pártlová láká muže na své vylepšené vnady a je to dost žhavý pohled!

reklama