Tohle se nepovedlo: Nelly Řehořová a její trapasy

Zpěvačka Nelly Řehořová zpívá na závěr výchovného školního představení, s kterým jezdí Michaela Dolinová a Ladislav Ondřej po divadlech po celé republice, už hezkých pár let. „Trapas nepřežiju, aneb Ten řízek nezvedej“ dokonce Nelly viděla ještě jako žákyně základní školy.  

„Tohle představení jsem viděla ještě jako žákyně na základce. Šli jsme na něj do náchodského divadla. Tenkrát ještě Michaela Dolinová a Láďa Ondřej hráli bez hudebních hostů. Byla jsem hodně nadšená, když mně za pár let přišla nabídka k účinkování. A teď už Míšou a Láďou jezdím asi 5 let, momentálně se střídáme s Annou Julií Slováčkovou a Milanem Peroutkou,“ usmívala se Nelly v šatně Divadla Horní Počernice, a když trapasy, tak hned jeden přidala. „Když jsme začínali hrát s kapelou, vystupovali jsme na městských slavnostech na náměstí. A nějaký podnapilý bezdomovec tam po nás začal házet rohlíky a další věci, co měl po ruce. Nerozhodilo mě to a zpívala jsme dál. Pak ten opilec začal lézt i na pódium a to už ho odvedla ochranka. Pak jsem se dozvěděla, že ten pán si myslel, že zpívám o něm a v té písničce ho pomlouvám.“

Nelly Řehořová má také před premiérou muzikálu Okno mé lásky v Divadle Broadway. Má tam hodně tanečních choreografie a přiznala, že noha, kterou měla na přelomu jara a léta v sádře, pořád bolí. „Byla to únavová zlomenina. A přestože je noha podle rentgenu v pořádku, pořád bolí. Hlavně při otočkách. Úsměvné je, že přítel si při regatě v Chorvatsku poranil kotník, tak kulháme teď oba.“ Do premiéry muzikálu Okno mé lásky bude Nelly určitě fit. Ještě chce vydat 11. 11. nový klip k písničce, která bude na jejím novém EP. Je zpívané anglicky a Nelly je zvědavá, jak se bude fanouškům líbit.

reklama

reklama