Tohle se fakt povedlo: Videoklip Na Perutích je velká pecka!

Známý zpěvák, muzikálový herec a moderátor televize Nova Milan Peroutka nedávno světu připravil videoklip Na Perutích, který má „na svědomí“ se svou skupinou Perutě. A je to opravdu skvělý počin. Není se čemu divit, že by měl být klip co nevidět nasazen do hitparády rádia Kiss i na hudební televizi Óčko.

Jak už to tak bývá, jako první vznikl samostatný song. Jelikož se povedl, Peroutka se rozhodl přidat také videoklip. Natáčení se ujala známá režisérka Kateřina Hiršová se svým týmem, což už je samo o sobě zárukou kvality. Kromě idolu ženských srdcí si v něm zahrála jedna z nejžádanějších modelek a hereček současnosti Gabriela Gášpárová. Sexy kráska z Velké Bíteše si to dle svých slov moc užívala. „Bylo to skvělé, Milan i celý tým byli fakt úžasní. Všichni praví profesionálové, zároveň jsme si ale užili i spoustu legrace. Tak to má být,“ pochvalovala si spokojená Dívka roku 2016.

Podle našich informací bude videoklip brzy nasazen na Kissparádu, na Óčko i do dalších televizí. „Jsem zvědavá, co tomu lidé řeknou. Nám se klip moc líbí, ale samozřejmě co člověk, to názor. Tak snad bude vše v pohodě,“ přeje si Gášpárová. Vy už se teď můžete podívat, jestli se práce povedla nebo ne. Za nás rozhodně velký palec nahoru.

Odkaz na videoklip, který má premiéru v neděli 6. června, najdete zde:

https://www.youtube.com/watch?v=CuWz8yC1DQo
reklama

reklama