Tohle chcete! Konečně zase herečka, která má svoje vlasy a navíc úžasně kudrnaté!

Nám se to prostě líbí! Ať si říká kdo chce co chce, není nad přírodu. Ta sama dokáže vykouzlit scenérie, nad kterými zůstáváte v němém úžasu. Netřeba silikonů ani jiných umělých náhražek. Pokud jde o vlasy (a vlastně i ostatní části těla), herečka ANNA JIŘINA DAŇHELOVÁ (22) je stoprocentně svá.

Právě vlasy jsou pro Daňhelovou právem něčím, čím se může chlubit. Vždyť kolik znáte českých hereček, které je mají své vlastní a navíc takto kudrnaté? Bylo radost na ni koukat, když jsme ji potkali v salonu kadeřníka Martina Žifčáka na pražských Vinohradech.

Nejen proto, že se na ni prostě divá hezky. Hlavní však je, že z téhle holky sálá tolik energie, že by to rozsvítilo snad celý Pelhřimov. Najdete jen málo okamžiků, kdy se mračí. „Jsem pozitivní člověk. Na světě je přeci hezky,“ usmívala se mladá slečna, která vede dětský divadelní soubor a vidět ji můžete například v Divadle Na Rejdišti v hrách jako Arkádie nebo třeba Hanspanoptikum.

I proto se Žifčákovi, ke kterému chodí řada českých celebrit, pracovalo dobře. „Nedělali jsme žádný zásadní zásah. Jiřinka má vlasy přirozeně vlnité, stačilo prostříhat tam, kde je to zapotřebí odlehčit, aby se vlnily po celé délce. No, a pak za pomoci difuzéru vytvořit vlnitý dojem,“ vypočítával kadeřník hvězd. Výsledek? Jako vždy super, když odcházíte z tohoto salónu…

Foto: Hair and Beauty Studio

 

 

 

 

 

 

reklama

reklama