Tereza Budková: Z koní mám respekt!

Před několika lety při focení si bývalá I. vicemiss 2009 a dnes modelka Tereza Budková vyzkoušela jízdu na koni. Nedopadlo to úplně nejlépe, ani ona ani její čtyřnohý dopravní prostředek prý na společnou chvilku nevzpomínají moc rádi. Teď ovšem, jak dáma tvrdí, má stále sice ke koním respekt, ale občas se v jejich sedle projede s chutí.

„Tenkrát to byl takový divoch, neklidný a ještě k tomu viděl nedaleko stádo a tak se mu moc nelíbilo, že má na sobě člověka, který navíc je jezdeckým začátečníkem a ne všechno z jezdeckého umu pochytil. Prostě poposkakoval, já s ním a raději jsme se rozloučili, než bychom si vzájemně působili traumata. Dneska už jsme zkušenější, i když si nejdříve ověřím, zda koník je klidnější a pohodový a ráda se projedu,“ svěřila se Tereza, kterou jsme spolu s dalšími známými osobnostmi zastihli v Provocateur restaurantu na přátelské party a ochutnávce zdejších lahůdek.

Na koně přišla řeč, ovšem až když k podniku přicválal ne sice svatý Martin na bílém koni, ale Martin Gardavský, Muž roku 2011, model a reklamní herec, se zapůjčeným běloušem.

„Mám tahle zvířata rád a možná jednou si pořídím vlastního koníka. Opravdu platí, a já to hodně cítím, že pohled na svět ze sedla je ten nejkrásnější,“ svěřil se Martin, elegantně seskočil ze sedla a svlažil hrdlo sklenkou červeného.

„U koní je výhoda, že se můžete napít a nikdo vám nedá dýchnout. Když se projíždíte, není to po dálnici nebo silnici, ale v přírodě, takže troška moku nevadí a kontroly po lesích nenajdete,“ se smíchem dodal Gardavský. Povyrazit na party i poplácat Dekamerona, tak se přítomný bělouš jmenuje, přišla i Lucie Zedníčková s dcerou, Berenika Kohoutová, Velká a malá Alice z rodu Bendů, Denisa Nesvačilová a řada dalších.

Foto: Herminapress

reklama

reklama