Těhotná manželka Pepy Vojtka Jovanka: Jsem šťastná, že mě manžel nevyměnil

Potkali jsme se s bývalou tanečnicí JOVANKOU VOJTKOVOU (38), která už je v osmém měsící těhotenství, ale bylo na ní vidět, že i když se jí termín blíží, tak jen září. Může za to i fakt, že se jejímu manželu JOSEFU VOJTKOVI (50) konečně přestai zapalovat lýtka a zavládla rodinná pohoda.

Jovanka jako jediná Pepova žena s ním čeká druhé dítě. Rocker totiž ženy po prvním dítě vyměnil za jinou. Ač to všichni předpokládali i u blonďaté sympaťandy, tak se tak nestalo. Kupodivu je do ní Pepa ještě víc zamilovanější a svolil na druhé dítě, které brzy spatří světlo světa.

Už se tak konečně přestala bát, že by jí utekl za jinou. „Vím, jaká pověst Pepu provází, a já jsem šťastná, že mě nevyměnil. Spíš nás to ještě víc ztmelilo to druhé těhotenství a už se nemůžeme dočkat, až příjde na svět. Pohlaví už víme, ale nechceme to ventilovat,“ prozradila nám se smíchem Jovanka, která si zpěváka pěkně omotala kolem prstu.

Ten dělá, jak tanečnice skáče a by snad s ní zplodil i třetího potomka. Vždyť „dělání“ dětí mu nedělá problémy. Má kromě nejmladšího Adama další tři ratolesti a každé s jinou mámou. Až Jovanka, která ho ukradla své nejlepší kamarádce Libušce Vojtkové, si mne ruce, že ona je ta, co zkrotila divokého rockera.

Foto: archiv

reklama

reklama

Těhotná manželka Pepy Vojtka Jovanka: Jsem šťastná, že mě manžel nevyměnil

reklama