Takhle modelky neznáte! Finalistky České Miss odlevály beton!

Kandidátky na letošní královnu krásy se na Farmě Čapí hnízdo intenzivně připravují na nadcházející Ples v Opeře i finálové kolo soutěže. Na pořadu čtvrtého dne byla rozhlasová průprava pod vedením Libora Boučka. Dívkám byla představena speciální technologie lehkého betonu a svůj šatník rozšířily o betonové tričko vlastní výroby. V závěru dne finalistky čekala večeře, při které jim Michal Pavel spolu s Tomášem Bohabojem vysvětlili základy etikety a správného stolování.

Ve čtvrtek ráno zamířily finalistky soutěže Česká Miss 2016 do sídla rádia Frekvence 1, kde se setkaly s moderátorem Liborem Boučkem. Každá z dívek absolvovala patnáctiminutový rozhovor pod jeho vedením. Libor Bouček dívkám předal cenné zkušenosti, jak se v živém rádiovém přenosu co nejlépe prezentovat. „Je velice důležité, aby si dívky uvědomily, že mluvený projev je v rádiu zcela klíčový. Proto jsem jim poradil, jak se zklidnit a správně artikulovat. Pro většinu lidí je promluvit v rádiu mnohdy náročnější než vystoupit před kamerou,“ řekl moderátor a scénárista finálového večera.

Následoval exkluzivní workshop v showroomu Gravelli. Jiří Peters a Ladislav Eberl, zakladatelé značky, dívkám předvedli speciální lehký beton, vhodný pro aplikaci na textil. Dívky si tak vyrobily unikátní betonová trička. „Finalistky si celý proces výroby triček moc užívaly. Jako pozornost od nás navíc dostaly speciální designové betonové šperky, doplněné o dřevěné komponenty a chirurgickou ocel,“ usmíval se Ladislav Eberl.

O víkendu se finalistky zúčastní Plesu v Opeře, jedné z největších kulturně-společenských událostí v České republice. Přirozená krása a půvab mladým dívkám ovšem nestačí. Je nutné, aby dodržovaly přísná pravidla etikety a stolování, která si tento slavnostní večer žádá. O úvodní slovo se postaral Michal Pavel, ředitel společnosti C&B Events pořádající mimo jiné i Ples v Opeře. Prozradil například téma letošního plesu, kterým je britská monarchie a královna stojící v centru veškerého zájmu a dění. Na okamžik se tak všechny přítomné ženy mohou cítit jako královny, třeba i královny krásy.

Foto: archiv

 

reklama

reklama