Tak tomu rozumíme! Andrea Košťálová se rozmazluje diamantem!

Léto je v polovině, a je tak stále čas si jej ještě užít a kromě práce najít čas i na relax a odpočinek – stejně jako to udělala oblíbená moderátorka pořadu Top STAR televize Prima ANDREA KOŠŤÁLOVÁ (25). Dovolenou sice zatím ještě nestihla, ale v pracovním tempu si našla chvíli na sebe a na jedno odpoledne se svěřila do rukou profesionálů. A ti ji nakonec hýčkali i diamantem.

V rámci své profese půvabná moderátorka dbá na svůj vzhled, jak ale přiznává, čas na pravidelnou odbornou péči moc nemá, i když tu denní, domácí, nezanedbává. Už jen proto, že má hodně citlivou pleť a od narození trpí atopickým ekzémem. „Základ je samozřejmě odličování a mazání krémy, to nevynechávám. U vlasů už ale tak pečlivá nejsem. Dva- až třikrát za měsíc aplikuji nějakou masku, zatím ale vypadají, že drží,“ směje se Andrea.

Uprostřed léta si na sebe ale přece jen našla více času a svěřila se do rukou několika profesionálů známé francouzské značky najednou. „Většinou dělám všechno, až když je to nezbytně nutné. Dopřát si odpoledne na masáži, kosmetice a v kadeřnictví je tak pro mne největší odměna,“ přiznala v salonu, kde si kromě relaxační masáže a letní odborné péče o pleť zaměřené především na hydrataci užila také exkluzivní vlasovou kúru zvanou Diamant. Tu kadeřník namíchal na míru Andreina typu vlasů. Při zkoušení letních účesů si pak moderátorka pochvalovala třpytem rozzářené kadeře s nádherným leskem.

Léto Andrea odstartovala s přítelem a kamarády výletem do Itálie, kde si několik dní užívala na jezeře Garda. Jinak ale horké letní dny tráví prací a sportem, kterému v poslední době doslova propadla a změnila i životosprávu. „Léto mám hodně pracovní, proto se mi zatím nepovedla dovolená u moře. Ve volnu tak teď jezdím více po Čechách. Užívám si to ale i tak,“ říká usměvavá Andrea Košťálová.

A jak oblíbená moderátorka ještě ráda odpočívá? „Dokážu relaxovat válením se a čtením knížky, ale i tím, že jedu s přáteli na volejbal nebo někam na týden cvičit. V září plánujeme s přítelem a kamarády cestu do Chorvatska a v listopadu možná ještě vyrazím na své klasické dva týdny u moře, které teď v létě nestíhám,“ prozradila Andrea své nejbližší plány.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama