Ta si to umí zařídit! Krásné Kerestešové leží frajer u nohou, dokonce jí i peče!

Do pražské cukrárny Saint Tropez přišly herečky z nového filmu Tomáše Svobody Jak se zbavit nevěsty ANDREA KERESTEŠOVÁ (31), Lenka Vlasáková, Jana Švandová a Jana Boušková. Dokázaly, že se umí postavit za cukrářský stůl. Absolvovaly cukrářský minikurs u mistra cukráře a připravily letní hit tohoto roku jahodový dort Fraisier.

Během krájení jahod a patlání krémů, sem tam i herečky potajmu ochutnávaly. „Ten krém je taková dobrota. Pokud bych tu pracovala, tak budu za chvíli jako koule,“ olizovala si mlsně prsty herečka Jana Boušková a obratně, pod přísným dohledem mistra cukráře, nanášela krém do dortové formy.

To štíhloučká Andrea Kerestešová popravdě přiznala, že pečení není zrovna její parketa. „Já doma moc nepeču. Na to mám přítele Mikuláše. Já jsem spíš přes to maso. Mikuláš upeče perfektní štrůdl a já ho na oplátku potěším bezvadným gulášem,“ prozradila Andrea Kerestešová dělbu práce v její domácnosti. A jakou roli hraje cukrárna ve filmu Jak se zbavit nevěsty? Na to se běžte podívat do kina. Film bude mít premiéru 28. dubna 2016.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama