Svůdná Tereza Budková po rozchodu s přítelem dlouho netruchlila: Skončila v náručí chtivých hokejistů!

Sexy TEREZA BUDKOVÁ (25) byla považována za jednu z nejslušnějších Miss v historii. Se svým přítelem plánovala svatbu, žili spolu přes osm let, žádné skandály její život neprovázeli. Nepila a nekouřila. Jenže před měsícem přišel drsný rozchod a s modelkou to začalo jít z kopce. Dokonce dost živě flirtovala s bohatými hokejisty.

Svůj žal jela Tereza zapíjet na Moravu, kde se to sportovci jen hemžilo. Nejdřív to spíš vypadalo, že celý pobyt probrečí a profňuká kvůli expartnerovi, se kterým se dohodli na tom, že se radši rozejdou. Jejich vztah se nevyvíjel nikam dál a Terce došla trpělivost. Jenže po tolika letech samozřejmě nastal šok a s tím i zhoršené chování. Najednou začala kouřit jednu cigaretu za druhou, skleničku s vínem nepustila z ruky a dost se obtáčela kolem nadržených hokejek v čele s Jirkou Tlustým, který je vždy a všude na lovu.

Boháči samozřejmě měli radost, že se jim věnuje tak pěkná holka, a tak jí zvali pořád na panáky, až byla už dost veselá. Vtípek střídal vtípek, zábava musela být famózní, protože s nimi modelka vydržela pařit celý víkend a byla jak nezastavitelný vlak. Co pak probíhalo v soukromí, to ví jen Tereza a přítomní pánové, ale asi to byl velmi bujarý večírek. Bývalá vicemiss radši odjela do zahraničí, kde léčí své srdce prací a snaží se zapomenout, že se to snažila řešit špásem s kurevníky a litry alkoholu.

Foto: archiv
reklama

reklama

Svůdná Tereza Budková po rozchodu s přítelem dlouho netruchlila: Skončila v náručí chtivých hokejistů!

reklama