Svůdná Andrea Verešová vábí muže přes Instagram

Nedá si pokoj, ale nám to v redakci vůbec nevadí. Je jasné, že by se mohl psát článek ke každé její nové fotce, ale to bychom nepsali o nikom jiném. V tomto případě jsme ale museli, protože to jinak nejde. Andrea totiž způsobuje poprask.

ANDREA VEREŠOVÁ (37) je nejspíše snem většiny českých, ale i slovenských mužů. Je to takový kult krásy, který snad nikdy neskončí. Verešová totiž viditelně nestárne, jako ostatní ženy. Krásná byla jako mladí dívka, jako zkušená modelka a nyní i jako brzy čtyřicátnice. Nikdo vlastně neví, jak to dělá, ale holt takhle žena boří všechny mýty stárnutí.

Jedna z jejích posledních zveřejněných fotek na Instagramu způsobila poměrně velký poprask. Spousta mužů jí vyznávala lásku, jeden si jí přál pod stromečkem a další by jí zase chtěl zulíbat. Jeden z fanoušků pak promluvil za všechny a napsal, že takovou ženu by chtěl mít doma každý muž.

Andrea holt kam přijde, tam je jí plno. Bude jí brzy čtyřicet, ale nabídek má tolik, že se v nich může přehrabovat vidlemi. Většinu mladých modelek si úplně v pohodě strčí do kapsy a vyfoukne jim případnou práci. Takové kočky se ale rodí tak jednou za sto let a pokud bychom měli mezi českými a slovenskými modelkami hledat další Verešovou, asi bychom měli značný problém…

reklama

reklama