Švantnerová a Sátorová v plavkách pěkně vedle sebe: Tohle musíte vidět!

Na některé dámy bychom se mohli dívat skutečně snad donekonečna. V případě Nikol a Ester to platí snad ještě několikanásobně. Už vůbec v případě, že si stoupnou vedle sebe a jejich krásná těla zakrývají pouze plavky!

NIKOL ŠVANTNEROVÁ (24) si momentálně naplno užívá single života. Chodí na akce, hází očka na pány a tak trochu čeká, kdy se objeví ten pravý. Podobně se totiž nakonec neukázal Jakub Hora, jehož zálety už přestali českou modelkou bavit, a proto mu celkem logicky dala košem.

V rámci nové kampaně momentálně Švantnerová hodně spolupracuje s Ester Sátorovou. Ano, tou dívkou, která je manželkou v současnosti nejlepší českého tenisty Tomáše Berdych. Holky se dokonce vyfotily i spolu a to pouze v plavkách!

Určitě by nebylo od věci, kdyby společně fotily častěji. Dobře se totiž doplňují a moc jim to sluší. Jedna z nich je sice zadaná až moc, ale druhá zase volná a bezesporu k mání. Sice se jí v poslední době moc nedaří, jelikož kromě rozchodu musela řešit i problémy s Českou Miss, ale na druhou stranu, právě proto by k sobě potřebovala pořádného chlapa, v jehož náruči by našla tu potřebou oporu.

Foto: sociální sítě

reklama

reklama