Supermiss má novou královnu! Je jí čtyřiadvacetiletá kráska ze Šternberka

Deset krásných dívek se o víkendu popralo o tituly soutěže krásy, kterou už tradičně pořádá automobilový závodník Tomáš Vavřinec. Jednalo se o 11. ročník soutěže Supermiss, 18. ročník soutěže Miss Motorsport, 9. ročník Miss Praha a 4. ročník Miss Tourism Czech.

Finálový večer byl pojat jako módní show. Deset finalistek, které byly vybrány z castingů, se představily v módních přehlídkách návrhářů Alice Abraham, Nikol Pavlové a Jiřího Moravce. Nechybělo sportovní oblečení a plavky Litex a také přehlídka spodního prádla Werso.

Titulem Supermiss 2018 se pyšní Tereza Hudáková, titul Miss Tourism Czech si odnesla Nikol Prachařová, Miss Praha 2018 je Sumi Kadyrová, titul Miss Motorsport 2018 vlastní Nastya Kasatkina a Supermiss Media 2018 je Iveta Kidlmanová.

Módní show moderoval známý herec a moderátor Jan Čenský a vystoupili Josef Vojtek z kapely Kabát, Bohuš Matuš, smyčcové trio Nobles, Eliška Lüftnerová a Kamila Hübsch.

Slavností finálový večer a módní show se uskutečnil v Kongresovém sále hotelu Hilton Prague, za účasti televizního štábu České televize.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

Supermiss má novou královnu! Je jí čtyřiadvacetiletá kráska ze Šternberka

reklama