Šťastná Lucka: Vyhrála jsem poukaz do Planeo Elektro a lístky na formule!

Síť Planeo Elektro bude mít otevřeno i v pátek 8. května přesto, že je svátek, čehož moc ráda využije i Lucie Kutílková. Ta vyhrála v Kissparádě na rádiu Kiss poukaz na 5 tisíc korun na zboží značky Yenkee, které si může vyzvednout na jedné z mnoha poboček. Ona využije tu v Berouně, kterou má nejblíž. To ale není jediný důvod, proč zářila štěstím!

Pro sympatickou Lucku to byl pěkný večer. Zavolala do rádia Kiss, aby řekla Dominice Myslivcové, která zdě byla hostem a představovala svoji novou písničku Insta Queen, jak moc ji obdivuje. „Je to tak, na nic jsme se jí neptala. Jen jsem jí chtěla říct, jak je krásná,“ usmívala se Lucka. Díky tomu získala voucher v hodnotě 5 tisíc korun. „Je to skvělé! A jelikož jsem hodná sestřička, kamarádka a dcera, tak poukázku rozdělím mezi svou mamku, dvě sestry, samozřejmě něco bude pro mě a pak část věnuji na nějaké menší vybavení našeho letního tábora.“

Koronavirový stav sice zvládá, ale jak sama říká, je to pro ni dost náročná situace. „Jsem maturant. Snažím se dělat věci do školy, chodím na brigádu a jezdím pomáhat s rekonstrukcí našeho nového tábořiště. Velice se těším, až tyto opatření opadnou, ale bojím se následků,“ uvědomuje si mladá slečna, která také zjistila, že společnost FAST ČR je opravdu rychlá. Lucie už totiž poukaz má fyzicky u sebe a může jít tak nakupovat klidně dnes! A nebyla to jediná radost, kterou díky rádiu Kiss ve středu večer prožila.

„Volal mi pan manager Dominiky a gratuloval mi k výhře. Nějak jsme se zapovídali a on mi nabídl, že se můžeme s mým kamarádem zajet podívat na Žebrák, kde má zázemí jeho formulová stáj Charouz Racing System, se kterou Planeo elektro také spolupracuje. Kamarád z toho byl naprosto unesený a pan Charouz nám ještě nabídl, že nás pozve na závody formule, které budou v červenci v Rakousku včetně návštěvy depa. To je něco neskutečného, všem moc děkuji! Osobně mám větší radost, že jsem mluvila s Dominikou, ale i na formule ráda kouknu. Pro mého kámoše je to však splněný sen. Výhru si vyzvednu buď dnes, nebo zítra na prodejně Planeo Elektro v Beroune a pošlu vám fotku co jsem si vybrala.“ Kdyby bylo na nás, volíme něco z výrobků Yenkee ve fotogalerii.

reklama

reklama