Stará láska nerezaví! Štěpánek a Vaidišová jsou zase spolu!

Tenisový „kanec“ RADEK ŠTĚPÁNEK (37) nemá ve zvyku, aby se k jedné ženě vracel podruhé. Přesně to však učinil s bývalou manželkou a také tenistkou NICOLE VAIDIŠOVOU (26). V chomoutu s ní vydržel tři roky, než se rozvedli. Stejný časový úsek pak potřebovali, aby to zase dali dohromady.

Český daviscupový reprezentant má ženy rád, o tom žádná. O jeho románcích už by se dala napsat kniha, jista si před ním nemůže být žádná samička. I když, teď už možná jo. Vypadá to, že si ho někdejší obrovský ženský tenisový talent opět připoutal k sobě.

Když se v roce 2010 brali pod dozorem řady osobností včetně Jaromíra Jágra, vypadalo to na lásku jako trám. Jenže smůla, „Štěpec“ si začal s Petrou Kvitovou, Nicole zase zabrousila do expartnera české ženské jedničky Adama Pavláska. Rozvod byl logickým vyústěním. Jak je však vidět, dvakrát do stejné řeky lze v pohodě vstoupit. „S Nicole jsme zase pár. Kdybyste nás spolu někde viděli, nedivte se,“ napsal si Štěpánek na svůj facebookový profil. Tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží…

Foto: Hemrminapress

 

reklama

reklama