Stále krásná a sexy! Jak o sebe pečuje Sabina Laurinová? Prozradila v rozhovoru!

Moderátorka a dabérka SABINA PAURINOVÁ (44) včera oslavila narozeniny. Ve svém nabitém programu se občas snaží najít chvilku i pro sebe, a tak se ve středu vydala na návštěvu kliniky krásy na pražském Andělu, která si ji již před rokem vybrala jako svoji tvář. Z původně plánovaného odpočinku a relaxu se vyvinula menší narozeninová party, kterou pro Sabinu přichystali přímo na klinice. Nechyběly samozřejmě květiny, šampaňské ani chlebíčky, takovou příležitost jsme nemohli propásnout, takže jsme Sabinu pro vás vyzpovídali. Blondýnka zvládá plnit spoustu rolí – žena, máma, herečka, moderátorka – a přesto vypadá skvěle. 

Sabino, jak o sebe pečujete?
Kéž by se nám v životě a v dnešním světě podařilo udržet si v sobě harmonii a vyrovnanost. To je ten pravý recept na krásu. Snažím se to aspoň v rámci možností kompenzovat humorem, pozitivním nadhledem, radostí z dětí, z práce, radostí z maličkostí a uvědomovat si, že vše, co máme, či nemáme v danou chvíli, je vlastně dar. Bonusem je pro mě třeba návštěva u kadeřnice nebo posezení a trochu relaxu na Klinice krásy Anděl, se kterou už přes rok spolupracujeme. To je opravdová oáza klidu, laskavosti a hýčkání.

Ženy mají často problém s vráskami, jak jste na tom vy?
Věk každého z nás spíš většinou řeší ti druzí. Ale je to jediná spravedlnost, že každému čas ubíhá stejně. I když věk je relativní. Každý věk přináší něco hezkého, milého i nepříjemného. A ty vrásky? Snažím se s nimi zatím domluvit po dobrém. Ještě vyhrávám, protože botox či jiné výplně jsou mi cizí. Nevyzkoušela jsem je a myslím si, že herečkám k životu a výrazu prostě přirozenost sluší.

Jak vůbec vypadá váš klasický narozeninový den?
Většinou slavím narozeniny prací, ale asi nejradši jsem přece jen ten inkriminovaný den se svojí rodinou a dětmi doma. Dcery mají oslavy radši než já.

Máte stále parádní štíhlou figuju, jak si ji udržujete?
Svoji výšku a štíhlost považuji za dar od rodičů. Ale také mám hodně pohybu v divadle a s dětmi. Když přestávám mít ze sebe radost a začínám si být nepodobná, musím v pohybu zabrat o trochu víc a také se na čas přestávám rozmazlovat čokoládou.

Co fitko a diety, je to váš šálek kávy?
Posilovny v lásce nemám. Snažím se cvičit lehce doma. A nemyslím si, že diety někdy člověka udělaly šťastným. Tělo si vždy řekne, co potřebuje, a mně se vždy vyplatilo řídit se pořekadlem „všeho s mírou“.

Foto: Nešo Matič

 

reklama

reklama

Stále krásná a sexy! Jak o sebe pečuje Sabina Laurinová? Prozradila v rozhovoru!

reklama