Skupina Purpur pokřtila první desku! A krásná Yanna odháněla chlapy vidlema!

Před pár dny, když jsme vás zvali na křest CD kapely Purpur do klubu La Loca, jen tak mimochodem jsme se zmínili, že zpěvačka YANNA je bez partnera. Pánové, udělali jste nám radost! Kdyby si vás měla vzít všechny domů, nejspíš byste se tam nevešli.

Na slavnostním křtu, kterého se účastnili například i Dana Morávková, Hana Čížková, rapper Lippo, Jaro Smejkal a další známé tváře českého showbyznysu, to vypadalo jako v centrále seznamovací agentury. Dobrá dvacítka navoněných krasavců stála frontu, aby se s Yannou seznámili. Jestli z toho bude hromadné rande nebo si je zpěvačka vezme po jednom, to už jsme raději nezjišťovali.

V každém případě, CD Zlaté Časy bylo úspěšně pokřtěno. Na pódiu, kromě kmotrů, nemochli chybět ani ostatní členové kapely: Filip Musa Zangi (kapelník, bubeník), Yanna (zpěv), Karolína Tothová (vokál), Erika Fečová (vokál), Honza Peroutka (klávesy), Láďa Štefek (kytara), Nela Sasková (basa), Dj Rockstar a Imran Musa Zangi (perkuse). Purpur má texty výhradně v češtině a i my jim samozřejmě přejeme hodně úspěchů!

Foto: Purpur

 

 

reklama

reklama