Simona Stašová je po covidu opět fit. Ale byla to síla

Plná elánu a chuti do práce se po prodělané koronavirové nákaze objevila herečka Simona Stašová na premiérovém otevření nově zrekonstruovaného Divadla Lucie Bílé v pražské Karlově ulici. Oblíbená herečka byla šťastná, že může opět mezi lidi, protože ještě před pár dny si u ní korona vybírala svoji daň.  

„Úplně mě to vyřadilo z provozu. Tak obrovskou únavu jsem už hodně dlouho nezažila. Spala jsem 16 hodin denně a teprve asi tak po devíti dnech jsem byla schopná si alespoň něco přečíst. Maminka mi vždycky navařila a kastrůlky mi nechávala za dveřmi. Úplně jsme se od ní odřízla, aby se nenakazila. Už mám ale od doktora potvrzení, že jsem fit a dokonce jsme už i hrála divadlo,“ v kostce popsala svoje soužení s covidem herečka.

Simona Stašová se hodně těší na spolupráci s Lucií Bílou a jejím divadlem. Vždyť už 24. října ji tady mohou diváci vidět v jejím legendárním představení Shirley Valentine.

„Kde by mne napadlo, že naše nejlepší zpěvačka mě osloví, abych s ní rozjela divadlo. Taková nabídka se neodmítá a moc si toho považuji. Budeme tu hrát i s panem Nárožným. A já mám šest her, které sem pomalu přesunu. Jsou to sice starší věci, ale moc krásné.“

Plánuje Simona Stašová také nějaký pěkný kus, v němž by si zahrála i se svou maminkou Jiřinou Bohdalovou?  „Nikdy neříkej nikdy. A pokud by se pro nás dvě našla hra, určitě by do toho šla. Máma tu bude do stovky, devadesátkou rozhodně nekončí,“ usmívala se Simona Stašová a s Lucií Bílou rozkrojily premiérový dort Divadla Lucie Bílé.

reklama

reklama