Simona Krainová: Jde mi o krk!

Slavná topmodelka je známá tím, že ráda sportuje a stará se o sebe. Proto se opět svěřila do rukou profesionálů. Na co si zašla tentokrát?


Simonu Krainovou jsme zastihli na její oblíbené klinice, kam jak říká, ráda chodí někdy na zákrok někdy jen tak na kafíčko, protože jsou zde fajn lidi. Tentokrát cílem její návštěvy byla extra péče o krk a dekolt. „Je to naprosto fantastické ošetření, krásně vám to vyplní vrásky, hydratuje a vypne pleť, což mi ženy už v určitém věku potřebujeme,“ svěřuje se topmodelka.
Jak dlouho efekt vydrží? „Ošetření Radiessse laicky tekutý lifting se hodí nejen pro omlazení krku a dekoltu, ale i obličeje či rukou. Tato aktivní výplň doplňuje objem a díky unikátnímu složení také obnovuje a stimuluje potřebnou tvorbu kolagenu v pokožce. Výsledný efekt vydrží rok a půl, někdy až dva roky,“ vysvětluje specialistka na estetickou medicínu MUDr. Zuzana Macková z Kliniky YES VISAGE.


Zajímalo nás, zda má Simona Krainová strach, že ošetření bude bolet. „Vůbec to nebolí, nejdříve vám dají znecitlivující krém, takže necítíte vůbec nic a můžete u toho klidně i spát,“ říká s úsměvem.

A nebojíte se, že se na vás na sociálních sítích opět snese kritika? „Ráda sportuji a starám o sebe. Mě to baví a jsem ráda, že mohu lidi motivovat. Pokud se to někomu nelíbí, tak mě nemusí sledovat. Já nikomu svoje názory nenutím. Vždy když děláte něco trošku jinak než ostatní, tak jste divná,“ odpovídá topmodelka.


Nutno podotknout, že to dvojnásobné mamince opravdu sluší. Proto jsme chtěli vědět, na jaké další zákroky chodí a co ji nabíjí? „Mám oblíbené neinvazivní zákroky jako karbonovou masku, plazmalifting a YES Body Care, což je taková šikovná mašinka, která masíruje celé tělo. Když zavřete oči, tak máte pocit, jako kdyby na vás intenzivně pracovali čtyři ruce. Je to skvělé na celulitidu a lymfu,“ prozrazuje topmodelka. Z těch invazivních zákroků zatím podstoupila jen laserovou liposukci bříška po porodu syna Bruna. Ovšem bez čeho si nedovede život představit je slunce. Proto ráda a často cestuje do teplých krajů a už se nemůže dočkat až i tady u nás začne jaro.

reklama

reklama