Shakira a Gerard Pique? Tahle vypadá reklama na dokonalou lásku! Jaká je ale pravda?

Vypadají jako dokonalý pár. Zpěvačka SHAKIRA (39) a její partner, fotbalista Barcelony GERARD PIQUE (29), prožívají harmonickou idylku. Když se jim v roce 2013 narodil syn Milan Pique Mebarak, zdálo se, že tohle nikdo nikdy nerozbije. Pravda je však trošku složitější.

Všichni tři vypadají jako reklama na vzorovou rodinku. Ona úpsěšná a slavná, která se do jisté míry vzdala kariéry, aby se mohla věnovat svým nejbližším. On známý fotbalista, který odolává všemu, co tahle profese nabízí a žije pro manželku a syna. Ono to tak do jisté míry opravdu je. Jenomže všechno má své větší či menší háčky.

Prvním zásadním bodem byla chvíle, kdy se Shakira rozhodla, že bude zase víc zpívat. Alespoň po Španělsku, aby byla blízko domova. Jenže smůla. Polovina země ji nesnáší. Důvod? Žije s hráčem Barcelony, což je mimo Katalánsko velký hřích. Představa, že by dorazila třeba do Madridu nebo Valencie či Bilbaa je tedy naprosto nemyslitelná.

A druhá věc je ta, že manžílek se nějak začal toulat. Dříve spěchal z tréninku rovnou domů, dnes to klidně vezme přes bar nebo různá restaurační zařízení. Shakira tak zuří. Podle jejich známých jsou tak hádky na denním pořádku. „Nic brutálního. Ale do té idylky, která mezi nimi dlouho byla to má hodně daleko.“ Jak je vidět, nic nevypadá tak, jak se na první pohled tváří. Snad se jim to podaří ustát…

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama