Sexy Alice Bendová žije ve strachu: Opustí ji mladší milenec?

Když se podíváte na herečku ALICI BENDOVOU (42), tak si pomyslíte, že je snad splněným snem každého muže. Má dokonalou postavu, krásná prsa a ještě k tomu pěkný obličej. Jenže přeci jen je něco, proč se sexbomba bojí, že jí mladší milenec MICHAL TOPOL (25).

Z čeho má takový strach? „Vím, že nikdo nemládneme, ani já. Sice ten věkový rozdíl mezi mnou a partnerem vůbec nevnímám. Možná to řeší jen naše okolí, ale nám je fajn. Ale vím, že jednou může přijít den, kdy se budeme muset rozloučit,“ prozradila nám trochu zklesle jindy optimistická Alice. A co teda kráčí?

„Sama už mám dvě děti s bývalým manželem. Já jsem si vlastně své splnila a jsem tak spokojená. Ale může přijít čas, kdy i můj partner zatouží po svých vlastních dětech a já už mu je nebudu moct dát. Čas nezastavím a vlastně ani nevím, jestli bych do třetího dítěte chtěla jít. I ty dvě mi občas dávají dost zabrat. Ale chápu, že většina mužů touží i po pokrevním potomkovi,“ poodkryla něco ze svého soukromí herečka.

S takovou variantou se prý už i smířila, i když variantu, že by se přeci jen do třetího dítěte nechala ukecat, nezatracuje. Jen teď se na to necítí a chtěla by se věnovat Vašíkovi a Aličce, kteří se dostávají do takové dětské puberty, takže jich je všude dost.

Foto: archiv
reklama

reklama