Semifinále České Missis se bude konat v náhradním termínu

Pandemie korona viru zasáhla celý svět, v Česku jedním z prvních opatření byl zákaz všech akcí nad sto osob, což zasáhlo celou kulturní scénu. Kvůli tomu došlo také k odložení semifinále soutěže o nejkrásnější maminku Česká Missis 2020, které se mělo konat v sobotu 21.3.

Pořadatelé České Missis 2020 do přípravy semifinále také dávají maximum, i proto je velmi těší milé vzkazy, které soutěžící posílají. Jedna ze soutěžících maminek například napsala: „Chtěla bych Vás moc pozdravit, na soutěž se moc těšíme a myslíme na Vás. Dětem už je dlouhá chvíle, mají to náročné. Pokaždé Vás sledujeme a je úžasné, jak pomáháte a šijete roušky. Chtěla bych Vám za všechny lidi moc poděkovat. Přeji Vám mnoho zdravíčka a těšíme se na soutěž.“ Pozadu s krásnými zprávami ale nezůstávají ani další soutěžící: „Dobrý den, děvčátka, moc se těšíme na soutěž, ale do té doby jsme všichni zodpovědní a hlavně trpěliví. My všichni k sobě navzájem, abychom přežili. S Markétkou se těšíme, až si společně soutěž užijeme a Kryštůfek nám bude fandit. Dávejte na sebe pozor a brzy na viděnou.“

Až to situace dovolí a bude možné semifinále soutěže realizovat, tak kromě hvězdné poroty a ambasadorky České Missis pro rok 2020, Alice Bendové, se mohou na maminky s dětmi těšit i na bohatý program. Užijí si nejen hudební vystoupení, ale i kouzelnické číslo, nebo ukázku dog dancingu. „S některými maminkami jsme v kontaktu na sociálních sítích a zprávy od nich nás moc těší. Budeme se snažit vše dohnat hned jak to situace umožní. Zdraví všech je teď prioritou,“ dodala ředitelka České Missis Veronika Farářová.

reklama

reklama