Sandra Nováková: Jako nabízečka a prodavačka jsem měla úspěch!

Kdysi coby studentka si herečka SANDRA NOVÁKOVÁ (34) přivydělávala o prázdninách coby barmanka. Včera jsme jí zastihli na pražském Andělu, kam přišla podpořit prostřednictvím sbírky Světluška, Nadačního fondu Českého rozhlasu, děti i dospělé s těžkým zrakovým handicapem.

Spolu s nevidomou kamarádkou nabízela tykadla, náramky a další předměty a také se představila také coby zmrzlinářka. A nepřišla sama. „Mám doprovod. Vzala jsem s sebou devítiměsíčního syna Mikuláše a prodáváme tedy ve trojici. A daří se nám, což je velikánské plus. Strašně ráda se podobných charitativních akcí účastním. Jsou konkrétní a víte, že děláte věc pro lidi, kteří to potřebují. Jsem se Světluškou poprvé a určitě ne naposledy. Je to jedna z mých aktivit, která pomáhá,“ uvedla Sandra.

Je pravda, že na úspěchu měl lví podíl i malý Mikuláš, který bedlivě sledoval, co se kolem něj děje a semtam odměnil kupující svým miminkovským úsměvem. Možná, když k němu přibude sestřička, bude příští rok výnos Sandry Novákové pro Nadaci ještě lepší. „No, no, no, samozřejmě nechceme, aby byl Mikuláš jedináček, ovšem je to otázka budoucnosti, takže ne hned a ne teď, ale někdy a určitě,“ s úsměvem dodala Sandra Nováková.

Do akce se zapojil už poněkolikáté i Pavel Nový. Ten od pořadatelů vyfasoval nejen tričko, ale i apartní čepici a i on se aktivně zapojil do prodeje. Ovšem ještě před tím, než začal svou novou „kariéru“ osvěžil se zmrzlinou, která viditelně lahodila jeho chuťovým pohárkům. Když celý kopec pochoutky slízal, vykročil za prací spolu s další účastnicí akce a další herečkou Berenikou Kohoutovou.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama