Sámer Issa to má nejraději na koštěti!

Pohádky miluje od malička. Jak přiznal, od chvíle, kdy se ze Sýrie přestěhoval s rodiči a bráškou do Česka, staly jeho favority pohádky české. Na nich vyrostl a i teď, jak říká v pokročilém věku třiceti let, je má stále rád. Malý, velký kluk, zpěvák, skladatel a šoumen SÁMER ISSA.

A rozumí si prý i se strašidly, což dokázal svým příchodem, nebo vlastně „příletem“ na tiskovou konferenci k šestému ročníku benefičního koncertu a Dětského dne s názvem Kdo má rád…, který se uskuteční 11. června na Martinském mlýně v Hrádku u Trhových Svinů..„Z dopravních prostředků preferuji na větší vzdálenosti právě koště, a když mi nabídla čarodějnice Gudruna, kterou jsem zachránil o Filipojakubské noci před upálením, že mě sem dopraví, a to zcela zdarma, nebylo, co řešit. Je zkušenou pilotkou a let proběhl bez problémů, jen to trochu foukalo,“ se smíchem vysvětlil po přistání Sámer, který se charitativní akce na Martinském mlýně zúčastní už podruhé.

„Je to skvělá záležitost a rád jsem na ni kývl. Výtěžek je určen pro dětské oddělení prachatické nemocnice, takže kromě příjemně stráveného odpoledne a večera my účinkující alespoň trochu pomůžeme. To se mi íbí,“ dodal Sámer Issa.

Kromě něj na koncertu vystoupí i organizátor akce Martin France a dále Yveta Simonová, Josef Laufer, Milan Drobný, Petra Černocká, Martha a Tena Elefteriadu, Jiří Zonyga, Michaela Dolinová a Marcela Laiferová. Koncert bude moderovat Markéta Mayerová, dětským odpolednem provede Michaela Marková.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama