Šaman Laddi Horváth: Věřte v zázraky, dějí se!

V dnešní době snad více než kdy jindy vyhledávají lidé kartáře, věštce či šamany. Mnohé trápí obavy o budoucnost, zdravotní nebo finanční, až existenční potíže. Kartář je pak pro ně čímsi jako psycholog, se kterým probírají svoji tíživou situaci a očekávají radu nebo dokonce příslib zlepšení situace. Jenomže ono to není jen tak jednoduché… Navštívili jsme kartáře a šamana v jednom, aby nás do tajů věšteb zasvětil.

Jak se člověk stane kartářem?

Karty se mi poprvé dostaly do rukou v dětství od jedné mé tety. Ona vlastně ani netušila, že jde o německé věštecké karty… Měla pocit, že jde o nějakou speciální hru. Když jsem zjistil, že jde o karty, kterými se dá věštit, neodolal jsem a vyzkoušel, jestli fungují. Protože mi karty ukazovaly věci tak, jak se situace měla, pochopil jsem, že jim mohu věřit. Později jsem pracoval v lázních coby sociální pracovník. Tam jsem se seznámil s jednou věštkyní, která mi řekla, že bych se měl živit předpovídáním budoucnosti, že mám velký dar. Myslel jsem, že si dělá legraci. Nicméně ona byla takovým tím prvním impulzem k mé cestě věštění. Od té doby jsem se začal věštbám věnovat více, i když zpočátku jen mezi kamarády nebo rodinou. Až mnohem později jsem se pustil do výkladu cizích lidí. Občas mě také kontaktuje policie. Většinou v případech, kdy veškerá pátrání nepřináší úspěch a policie už neví kudy kam. Před lety jsem se nechal zasvětit do tajů šamanství. Trápilo mě totiž, že sice lidem ukážu jejich osud, vysvětlím, proč se jim dějí nedobré věci, umím i v lecčems poradit, ale v mnoha ohledech jsem více pomoci nedokázal. Šamanské rituály jsou ovšem více než jen odkrytím budoucnosti. Rituály dokážou zbavit prokletí, díky kterému se člověku nedaří, nemůže najít lásku, má problémy v práci nebo finanční těžkosti. Síla rituálů všechno toto dokáže odstranit. Ale samozřejmě ne každému je přáno…

Blíží se konec roku. Jaká je Vaše prognóza roku 2022?

Příští rok bude pro lidi velmi transformační. Lidé postupně otupěli, to je třeba napravit. Budeme si zvykat na nový způsob života.Potrvá to až do roku 2024, ale už příští rok bude plný změn. Hodně lidem se vyřeší jejich dluhy, mnozí se pustí do stavby bydlení, bude se hodně budovat, zvýší se porodnost, čeká nás rok rodiny. Posuneme se dál i politicky. Co se týče covidu, ještě nějakou dobu tady bude. Nicméně v příštím roce se dostaneme do body, kdy konečně začne fungovat kolektivní imunita, postupně se z toho dostaneme. Lidé by si v příštím roce měli pohlídat osobní svobodu, více myslet na své děti.

V podstatě vidím příští rok optimisticky. Když budeme věřit, že žádný problém není tak velký, abychom ho nezvládli, bude se nám dařit. 11. ledna začne období, kdy se lidem v naší zemi takzvaně roztočí kolo štěstí. Pro podnikavé lidi to bude představovat velký posun dopředu, k lepšímu. Je ale potřeba vystoupit z komfortní zóny, pracovat na osobní změně. A věřit, že všechno dobře dopadne. Protože, jak pravil Ježíš, problém je to, co za problém považujeme.

Máte-li zájem o konzultaci, přikládáme kontakt: klub.berkana@seznam.cz

reklama

reklama