Sam Dolce si zacvičil před kamerou: Podívat se můžete v pátek na SPORT 5

Stylista celebrit a vizážista Sam Dolce je jedním z nejvyhledávanějších ve svém oboru. S trochou nadsázky se dá říct, že krásku udělá z jakékoli ženy. A je jasné, že nesmí zapomínat ani na svoji figuru. Předvedl ji jako host pořadu „Hni se“ televizní stanice SPORT 5.

Lucie Borhyová, Simona Krainová, Dominika Myslivcová a další hvězdy českého showbyznysu už využily jeho služeb. Není se čemu divit, nenajde se snad nikdo, kdo by jeho „zlaté ruce“ nepochválil. Na konci února se vrátil z Milána, kde se byl podívat na prestižní fashion week. Stihl to na poslední chvíli, Itálie se jen pár dní poté stala epicentrem pandemie koronaviru. „Lidé v ulicích nosí respirátory a roušky, neustále potkáváte vojáky. V luxusních obchodech mají respirátory jak prodavači, tak ochranka. Necítil jsem se ve městě dobře,“ popsal situaci pro Super.cz. „Bylo to nepříjemné. Lidé mají strach o sebe i své děti, které pochopitelně mají na tvářích roušky také, a často kvůli tomu brečí.“

Přišel tam sice o pár přehlídek, v Praze se ale jistě cítí mnohem bezpečněji. Navíc mohl přijmout pozvání od cvičitelky a autorky programu „Skvěle v těle“ Evy Behenské do studia televize SPORT 5, aby společně natočili jeden z dílů pořadu „Hni se“. Na Sama se můžete na zmíněné stanici podívat v pátek 17. dubna v osm hodin ráno. A slibujeme, že to bude stát za to!

Na koho se můžete těšit dále?
19. dubna – Tomáš Matonoha
20. dubna – František Uvira
22. dubna – Michaela Šmejkalová

reklama

reklama

Sam Dolce si zacvičil před kamerou: Podívat se můžete v pátek na SPORT 5

reklama